Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lányt ha támadnak kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lányt ha támadnak kell neki segíteni?

Figyelt kérdés

Mert általában, ha nem segítesz neki: "Egy nőt nem vagy képes megvédeni? Milyen férfi vagy te?"

Ha megvéded: "Ki szólt, hogy segíts nekem? Én is meg tudtam volna oldani!"

Ilyenkor mi a teendő?


2011. jún. 4. 09:34
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Nagy ívben elkerülni az ilyen hisztis pіcsákаt
2011. jún. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha szól vagy rámnéz,akkor segítek,ha nem szól,és látom rajta,hogy simán elboldogul,akkor hagyom kibontakozni :)
2011. jún. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, miről van szó. Ha tettleg bántalmazzák, függetlenül az októl, meg kell védeni, még ha nem is akarja. Vitában, ha úgy érzed neki van igaza, védheted, még ha nem is kapsz érte köszöneted. A saját lelkiismereted így maradhat tiszta.
2011. jún. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Verekedésnél ha segítségre van szükségem, kérőn nézek az illetőre, de különben jobb szeretem én elintézni...viszont vitatkozni utálok, olyankor örülök a segítségnek...persze minden esetben megköszönöm, mert az, hogy segítséget nyújtott ritka és nagy erény. Persze ez az én véleményem, kicsit különc vagyok.


12/L

2011. jún. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem iskolai hüyleségről van szó, hanem mondjuk hajnali kettőkor a Blaha aluljáróban rángatja a csövi a csajt, akkor nem fog elhajtani.:D

Olyankor revkót elő, kis terpesz, lőporfüst, aztán csajjal napfelkeltébe ellovaglás.-.-

2011. jún. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A nőknek semmi sem jó. Gyakran ha az utcán veri a piás élettársa és segít neki az ember, még őt b.sszák le a végén, úgyhogy én nem avatkozok bele más ügyeibe. Viszont a csöveses hozzászólás is igaz.

Elképzelem a szitut, hogy a k.rvát veri a strici az utcán, mire odamegy valaki megvédeni a nőt. Na akkor vajon mi történne?

2011. jún. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!