Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kész vagyok, megtetszett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kész vagyok, megtetszett nekem egy nálam kicsivel több, mint egy évvel fiatalabb srác. Pedig én ellene voltam. (? )

Figyelt kérdés

Szval én mindjárt 19 éves leszek és tetszik nekem egy srác, aki 14 hónappal fiatalabb nálam. Egyszerűen csak felfigyeltem rá, mert nagyon hasonlít egy régi kedvesemre. Most még nem vmi férfias, de látom, h pár év és iszonyat jó pasi lesz belőle.

Viszont én mindig elleneztem, h fiatalabbakkal jöjjek össze, sőt inkább az idősebb 22-30 év közöttiek jönnek be. Kész vagyok, teljesen felbolygatott ez a fiú.


2011. jún. 4. 10:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szóval ha 10 évvel idősebb az nem baj, de ha csak 1-el is fiatalabb, akkor feketelistás?
2011. jún. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Jobban kedvelem az érett, tapasztalt férfiakat. De ez a srác, elolvadok tőle...
2011. jún. 4. 11:07
 3/14 anonim ***** válasza:
Akkor meg?Tessék ráhajtani!
2011. jún. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hol itt a probléma? :)
2011. jún. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ne vacillálj! Az elveidhez, nem kell mindig ragaszkodnod. Főleg, ha a szíved mást diktál.
2011. jún. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Persze ne vacilláljak, de annyira félek a visszautasítástól és egyszerűen fogalmam sincs, h hogyan tudnék összeismerkedni vele.
2011. jún. 4. 11:21
 7/14 anonim ***** válasza:

"Persze ne vacilláljak, de annyira félek a visszautasítástól és egyszerűen fogalmam sincs, h hogyan tudnék összeismerkedni vele."


ÉS! Minket hányszor visszautasítanak.


Kiakaszt, hogy mindenki rossz szemmel néz arra, hogy egy lány akár csak pár hónappal fiatalabb, netán egyidős fiúval jöjjön össze, de fordított esetben ez teljesen természetes.

Ha neked ennyi idősen - ami elég szomorú, mert ez kb. a 14-15 évesekre jellemző - probléma az a 14 hónap, akkor felejtsd is el, mert jobbat érdemel nálad. Bizonyára olyan érettnek hiszed magad, de ha ilyen nagy ügyet csinálsz ebből, akkor nem vagy az. Keress akkor magadnak egy 30-40 sőt 50 éves f.szit, hogy ne zavarjon a kora!

2011. jún. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem érzem magam érettnek, sőt gyakran egy döntésképtelen gyereket látok magamban.

Ki írt itt arról, h 50 éves ember kéne nekem??? Egyszerűen csak vágyom rá, h legyen mellettem egy biztos támasz egy érett ffi, és kitudja, lehet kihoznám belőlem a nőt is....

Nem tehetek róla, h kit hányszor utasítottak vissza, ettől még úgy gondolom, h félhetek tőle

2011. jún. 4. 13:48
 9/14 anonim ***** válasza:
hát nem tudom, én már elmúltam 30, de nekem meg a 18-19 évesek még nagyon csitrik
2011. jún. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem baj ha a pasi a fiatalabb, hamarabb halnak :DDD
2011. jún. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!