Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az éjjel a barátnőmmel voltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az éjjel a barátnőmmel voltam és példátlan módon elkezdtünk összekapni valamin az ágyban, én pedig indulatomból megütöttem őt! Hogyan tudnám helyrehozni a dolgot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sajnos tegnap egy heves vitám volt a barátnőmmel, mert nézeteltérésünk lett, valamint egész nap (szokásához híven) bosszantott olyan dolgokkal, amiket nagyon sokszor megkértem hogy fejezze be, de nem tette meg! És mindamellett kértem tőle egy dolgot, mivel van egy káros szenvedélye amit nem hagy abban és nincs felelősség érzete, s semmi sem változott azóta! Hirtelen nagyon mérges lettem és odacsaptam neki a vállára (De közel sem akkorát hogy fájt neki, fizikálisan nem volt rossz neki, lelkileg okoztam neki fájdalmat) Ekkor megsértődött hogy hogy tehettem ilyet, valamint azt mondta hogy ismét megrendült bennem a bizalma (9 hónapja járunk és az első két hónapban még nem bízott bennem) Ma reggel felhoztam a dolgot, ő erre azt felelte hogy "már el is felejtettem" és hogy "felfújtam a dolgot", meg hogy csupán annyit kér, többet ne üssem meg! Hirtelen felindulás volt az egész, semmi több! Normál esetben sosem bántanám, ahogy nem is tettem a 9 hónap alatt! Mindamellett azt mondta, hogíy el fogja mesélni a barátnőjének a dolgot (Vele mindig mindent megoszt) mert "vállalnom kell a tettemért a felelösséget" Olyan nagy bűntudatom van, borzalmasan érzem magam! Mit tegyek?


2011. jún. 4. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Foglalkozz többet a saját életeddel és fogadd el, ha szereted, ha ő bosszant te pedig egész nap basztatod, akkor mi értelme van?

Ha valaki idegesít, nem szeretem. Biztos neked is van olyan dolgod, ami nem 100%-ig felelősségteljes és egészséges, gondolkozz el azokon.

2011. jún. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

érdekes szitu...alapjába én is azt mondom, hogy nőt ütni állatság, de a te eseted elég fura...most elképzeltem, ha velem is ez lenne, egész nap idegesítene, nem tudnám leállítani, és elcsattanna egy laza vállon ütés, nem tudom mit gondolnék...mivel nem arcon ütötted, nem hiszem, hogy durva dolog lenne.

ez olyan mintha játszana egy öngyújtóval és utána meg megsértődik ha elég a kis kezecskéje.

szerintem ez a kis ütés mindkettőtöket észhez térített.

te azért, mert megütöttél egy nőt, ő meg azért, mert túlfeszítette a húrt az idegpályádon.

szerintem felejtsétek el, és legközelebb akkor jusson eszetekbe, ha megint vitába kezdtek

2011. jún. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
36%
basszá le neki még egyet! :D
2011. jún. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
14%
Dobjad ki a hisztis rib@ncot. Vállalja a felelősséget, hogy egy elviselhetetlen pin@.
2011. jún. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
20%
Verd csak, nincs azzal gond.A testi fenyités hanyagolása a generációnk legnagyobb problémája.
2011. jún. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Beszéld meg vele, hogy ha elmeséli, akkor azt is mesélje, hogy előtte mennyit idegesített.


Te meg jegyezd meg egy életre - különösen akkor jusson eszedbe, ha ismét vitatkoztok!


Ha egy vita közben megint nem bírnál magaddal, akkor még előtte állj le, és mondd meg neki: itt van nálad a határ - ha azonnal nem hagyjátok abba, akkor otthagyod.


Nevelni kellene mindkettőtöket - sajnos az ilyen dolgok nem oldódnak meg maguktól, mindkettőtöknek komolyan kell dolgozni rajta.

2011. jún. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ti komolyan azt gondoljátok, hogy hogyha valaki egész nap idegesít, az a megoldás, hogy lebaszok neki egyet?

Remélem csak a szátok nagy és otthon nem mertek szólni sem.

Az emberek ennyire nem tudnak egymással beszélni, tolerálni stb. Kínos

2011. jún. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!