Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összeveszett velem a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeveszett velem a barátom, szakított is, probálom helyrehozni a dolgot, de nem tudom mi segítene, még beszélni se akar velem, Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Egy viszonylag pitiáner dolog miatt ütött ki a balhé, viszont régebben már szakitottunk 2 napra egy hasonló dolog miatt. Ő nagyon hirtelen haragú, ilyenkor csúnyán is beszél, azt moondja hagyjam békén őt nem érdekli a dolog..hiába próbálom hívni, nem veszi fel, csak a facebookon kommunikál velem, arra, hogy találkozzunk esélyem se lenne rávenni, pedig 14 hónapja vagyunk együtt (ezalatt az idő alatt volt pár kisebb nagyobb balhé)


Szerintetek mit csináljak, irjak neki folyamatosan, vagy hagyjam egy kicsit hátha lenyugszik? De félek, akkor még jobban eltávolodik tőlem.. Hiába próbálom megmagyarázni, csak még idegesebb lesz mert azt hiszi hülyének nézem és kamuzok (holott soha nem kamuztam)


2011. okt. 23. 15:48
1 2
 1/13 bánomisén ***** válasza:
Csak egy kérdés: miért ragaszkodsz olyan emberhez, akivel már több, mint egy éve nem jöttök ki egymással és időnként durván beszél veled, meg szakít?
2011. okt. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
azért, mert nagyon szeretem, és tudom, hogy ő is engem. És mert az idő nagy részében nincs vita köztünk, csak ő kapja fel a vizet nagyon könnyen, én meg néha idiota vagyok, de hiába mondom neki, hogy megbántam nagyon, nem is hisz nekem..
2011. okt. 23. 15:56
 3/13 anonim ***** válasza:
Mi volt az összeveszés tárgya?
2011. okt. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 bánomisén ***** válasza:
100%

Szerintem, ha szeretne, akkor elviselné, amikor néha idióta vagy és nem szakítana azonnal, meg nem duzzogna látványosan.

Te tudod, de én átgondolnám ezt a kapcsolatot...


Mindenesetre most hagyd békén, duzzogja csak ki magát nyugodtan, ne keresd egy pár napig, aztán majd meglátod.

2011. okt. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
van egy fiúbarátom, akivel régen volt egy vitája, tulajdonképpen belekötött a fiú (Laci) a barátomba. Ezután szakitottunk és annak fejében jöttünk össze, hogy én megszakítok minden kapcsolatot Lacival. Most egy közösségi oldalon az ismerősöm lett Laci fél év után, mert azt reméltem, hogy a barátom már megemésztette a dolgot..Már ezelőtt egy hónappal is elkezdtem újra beszélni Lacival amit mondtam is a barátomnak, de akkor nem reagált rá különösebben. Tegnap viszont meglátta, hogy az ismerösöm lett és ezért azt hiszi én direkt "vagánykodni" akartam, viseljem a következményeket :(
2011. okt. 23. 16:03
 6/13 A kérdező kommentje:
sajnos ő ilyen hirtelen haragú, gondoltam rá, hogy békénhagyom egy ideig, de attól félek, csak még jobban megerősödik benne az elhatározás, hogy elhagy..:(
2011. okt. 23. 16:04
 7/13 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján elég dacos és büszke illetőnek tűnik nekem. Ha ennyire szélsőségesen tud reagálni aránylag piti dolgokra, akkor talán le is nyugszik és magába száll. Ha nem, akkor talán nem is szeretett teljes szívéből.
2011. okt. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 bánomisén ***** válasza:
100%
Ne is haragudj, de ha azért szakított veled, mert az exed, akivel már ezer éve nem tartod a kapcsolatot, bejelölt egy közösség oldalon, akkor nem sok esze van a barátodnak. Ennél nagyobb hülyeséget nem sokat hallottam még.
2011. okt. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell aggódnod 2-3 nap és lenyugszik(tudom). A legjobb lenne, ha leülnél vele és értelmesen megbeszélnéd ezt a problémát, mert ha képtelen megbízni benned, akkor ez a kapcsolat halálra van ítélve.

Említsd meg neki azt is, hogy nem szereted amikor ilyen dacos mert neked ez rosszul esik és nem kéne ezt tennie veled. (persze nem tudhatom, hogy nem-e akarod megcsalni az ex-szel, szóval csak aszerint válaszoltam amit leírtál a kérdésben)

2011. okt. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
43%
most komolyan, miért kell neked lacival tartanod a kapcsolatot? sejthetted, hogy a barátod nem fog örülni. miért ilyen fontos neked a laci? mit akarsz tőle?
2011. okt. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!