Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Melyiket választanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Melyiket választanátok?

Figyelt kérdés
[link] ducibbat vagy soványat?
2011. jún. 4. 19:27
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
eddig az összes fiú osztálytársam a soványat,vagyis anorexiássat mondta,mert szerintük az sexi,a duci meg undoritó.
2011. jún. 4. 19:28
 2/17 anonim ***** válasza:

Bocsi, lány vagyok, de ez még női szemmel is hülyeség...

valahol a középutat kéne megtalálni, de így már mégis csak a ducibb, gondolom valami anorexiás cuccos ahol a sovány lány még mindig kövérnek látja magát.:/

2011. jún. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Egyiket sem.. Én egy egészségesen karcsú leányzót választanék.
2011. jún. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
bocs de egyik sem jön be, egyik sem tetszik.
2011. jún. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Sokkal inkább a ducibbat.

20f

2011. jún. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Hány évesek az oszt.társaid? 14?
2011. jún. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
15 :D én egy kicsit kisebb vagyok,mint a duci csaj a képen,az osztálytársaim piszkálnak,viszont a 18-19 éveseknek bejövök... :P
2011. jún. 4. 19:35
 8/17 anonim ***** válasza:
52%

nem egy auswitz tölteléket szeretnék, ezért inkább a ducibbat.

DE! nem tetszik a duci, csak a 2 közül azt választanám, és egy egészségesen vékony csaj sokkal többet ér, mint 100 duci...

egyébként megjegyzem, hogy ilyen girhes csaj 1 milló ember közül kb. 1 van.

gondolom, hogy a kérdező egy ilyen ducibb lány, aki azt gondolja, hogy minden vékony lány úgy néz ki mint a képen, és ezzel győzi meg magát, hogy ő sokkal szebb a vékony csajoknál. ez persze nem igaz, mert mint mondtam az ennyire sovány csajok a legritkábbak.... ugyanúgy mint ahogy 300 kilós embereket se látunk az utcán olyan sokat, ilyeneket se. ennyi.

2011. jún. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
igen,ducibb vagyok,de nem ennyire,mint a képen látható csaj,és csak azért tettem ki,mert osztálytársaim elvoltak,hogy a soványabb szebb...na mind1.
2011. jún. 4. 19:45
 10/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt az osztálytársaid sem gondolták komolyan, max. azért mondhatták, h a soványat választanák, mert meg akartak téged bántani. Egyébként lány vagyok. Ha zavar, hogy csúfolnak, akkor tegyél ellene. Én is mindig hízásra hajlamos voltam, általánosban engem is csúfoltak, de összeszedtem magam, rendszeresen sportolok, és odafigyelek arra, hogy mit eszek, és minden happy.

Egyébként az anorexiás csaj nagyon csúnya, de az, hogy az itt lévők a ducit mondják, csak azt jelenti, hogy két rosszból a kevésbé rosszat választják.

2011. jún. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!