Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már nem tudom mit tegyek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem tudom mit tegyek, segit valaki:S?

Figyelt kérdés
3 éve elment valaki(külföldre) akit nagyon szerettem. Igérte hogy visszajön egyszer és booldogok leszünk újra... azóta sem jött. Mindig ir és igérgeti hogy jön. Aztán most egy ideje nem beszéltünk, megismerkedtem valakivel és megszerettem nagyon. (3 éve nemvolt senkim miatta..) Aztán most összejöttem velee akit nemrég ismertem meg. Nagyon szeretem meg minden de annyira kimennék hozzáá... Látni is akarom meg nem is. Nem akarom mostmár hogy visszajöjjön mert csak felkavarja az érzéseimet és akkor megbántom a mostanit. DE látni is akarooooom újtraaaaaa:'( most mi legyeeeen? már nemtudom. tehetetlen vagyok.
2011. jún. 4. 20:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
hagyd a régit, ha 3 év után még mindig csak az ígéreteknél tart, mit vársz tőle? Újabb ígéreteket? Zárd le véglegesen, mert ameddig ezt nem teszed meg, az újjal sem lehetsz boldog.
2011. jún. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig szerelemes vagy ,igaz 3 év után fokozatosan elnyomtad magadban ,de még mindig ott van a szivedben és ha újra találkoznátok valószinű újra fellobban ez az érzés.

Akivel most összejöttél lehet őt is szereted de sosem fogod annyira mint a másikat.

Én a helyedben kideríteném ,hogy aki kint van ő mennyire szeret akarja e hogy utána menjek, ha igen akkor mennék,mert a ilyen helyzetben a magam boldogságát nézném ,nem akaránm egész életeben bánni hogy nem tettem meg mindent hogy visszakapjam .

2011. jún. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy jobb lenne kimenni utána. Ha megleped egy másik nővel, egy pillanat alatt túl leszel rajta.
2011. jún. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3 év miért nem látogatott meg? Ez sok idő.
2011. jún. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Énis ezt mondom... de mégis szokott irni. És tudom hogy szeret csak azt nem tudom mit csináljaaaaaak?!
2011. jún. 4. 22:50
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha lett volna módja, hogy eljöhetett volna, akkor miért nem tette? Ha ennyire szeret, ahogy írja, akkor nem értem miért nem nézett rád 3 évig. Ha ez a helyzet, amit előbb felvázoltam, akkor hagyd, bármilyen nehéz is, mert vele biztos nem fogsz boldog párkapcsolatban élni.

Ha xy-igazi!!!-okból nem tud meglátogatni, akkor, ha tudsz menj ki hozzá és tisztázzátok a dolgokat.

Mindenesetre dönts minél hamarabb, mert nem jó, hogy a másik srác érzéseivel játszol.

2011. jún. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Egyenlőre nem tudok menni és tudom hogy ő sem tud jönni. Azt irja 2 év múlva jön haza. Milegyen?:|
2011. jún. 4. 23:10
 8/10 anonim ***** válasza:
Miért nem tud hazajönni? 2 év az rengeteg idő. Azt kéne megtudnod(tudom nehéz), hogy mennyire szeret téged és mennyire veszi ezt komolyan. Am egyáltalán miért ment ki?
2011. jún. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
tanulás szempontjából
2011. jún. 9. 07:32
 10/10 anonim ***** válasza:
73%

Nyáron se tud hazajönni?

Amúgy, ha tényleg szereted és teljesen meg tudsz bízni benne, akkor várj rá. Ha nem, akkor inkább szakítsd meg vele a kapcsolatot, mert ez így értelmetlen szenvedés.

2011. jún. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!