Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az mit jelent, ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mit jelent, ha egy lány nem várja meg, hogy te köszönj neki, hanem mindif előre köszön?

Figyelt kérdés
2011. jún. 5. 10:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
jobb a reakcióideje mint a tied.
2011. jún. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Udvariasabb mint te, vagy hamarabb túl akar lenni a köszönésen. Én is sokszor előre köszönök akár fiúknak is, mert ha már előbb látom meg mint ő engem, és ismerem, akkor valahogy kiszalad a számon a köszönés. Hiába a férfiaknak illik előbb. Na de sztem semmit sem jelent.
2011. jún. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 skarma ***** válasza:
barátságos
2011. jún. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gondolom kedves kérdező azt a választ vártad, hogy bejössz a lánynak. Sajnos én is hasonlóképp reménykedtem, aztán kiderült, hogy foglalt.
2011. jún. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 napietus ***** válasza:
Neked illene előre köszönni, de az udvarias embert nehéz megelőzni. valószínűleg egy barátságos, udvarias lány. messzemenő következtetést ne vonj le, és igyekezz azért Te köszönni előbb, mert úgy illik.
2011. jún. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!