Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szexelhet valaki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szexelhet valaki a barátjával?

Figyelt kérdés

Az egyik kérdés ihletett meg.

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Csak nekem fura, hogy valaki a legjobb barátjával szexel? Szerintem a barátság és a szex nem fér össze. Vagy valakinek a barátja vagyok, vagy párkapcsolatot, testi kapcsolatot létesítek vele. Nem?


2011. jún. 5. 11:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez egy jó kérdés.. az nyilván már nem barátság.
2011. jún. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tenyleg az mar nem baratsag. Inkabb szexkapcsolat.
2011. jún. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez felfogás kérdése. Manapság nagy divat összekeverni a szexet és a szerelmet - holott ez két teljesen különböző dolog. Egy jó barátoddal nagyon felszabadult, vidám lehet a szex, sokkal lazább, mint egy kapcsolat elején.

Ezzel nem azt akarom mondani, hogy párkapcsolatban nem jó a szex, csak más. Mindkettőnek van előnye és hátránya is.

Ez persze csak akkor működik, ha az ember nem komformista, mert ha igen, akkor esélytelen, hogy a mai társadalmunkban élvezze a baráti szexet.

2011. jún. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 napietus ***** válasza:

és akkor ahol volt szex, de már nincs, az sem barátság :P? nemár...Tőletek tudom meg, hogy elveszítettem a legjobb gyerekkori barátomat? ne fárasszuk már le egymást...


egyébként úgy lehet, hogy így alakul. egy IGAZI barátság kibírja. ennél többet is kibír. nem igazi persze nem bírja ki.

2011. jún. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 napietus ***** válasza:
jahát az tudni kell hozzá, hogy nem keverjük össze a vágyat a szerelemmel és életünk legboldogabb óráját a boldog élettel. mert rohadtul nem ugyanaz...
2011. jún. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert ismered a másik személyt, ő lány te fiú vagy és a két nem kiegészíti egymást, alkalmasint akár szexuális kapcsolatba is kezdhettek :D


F/19

2011. jún. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
10%
Miért elõfordùl, hogy a baràtsàg szerelemmé vàlik, de ha tovàbbra is baràtsàg marad CSAK, akkor az màr gàz.
2011. jún. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!