Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy oldjam meg hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dexy kérdése:

Hogy oldjam meg hogy ne haragudjon egyik legjobb barátom de a barátjával flörtölhessek?

Figyelt kérdés
Kb másfél éve egy fiúval együtt voltunk 2hetet. és nem volt jó, de idővel szoros barátság alakult ki köztünk. én egy hónapja talán megemletittem neki hogy esetleg megpróbálhatnánk újra. Nem akarta, barátság miatt, meg hasonló okok miatt. 1hete flörtölök egy barátjával, és rettentően ideges és féltékeny. Nem akarom elvesziteni a barátom, de a fiút se szeretném elhanyagolni.
2011. júl. 24. 17:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát. Hát. Hát. Szerintem inkább a jelenlegi barátoddal foglalkozz... Ha akkor nem volt jó akkor most sem lesz az. De ha annyira szereted a másik srácot, akkor hagyd ott a jelenlegit. Mert fél szivvel nem lehet kapcsolatot fenntartani......
2011. júl. 25. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!