Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen idézetet raknátok ki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen idézetet raknátok ki, ilyen esetben? (tovább lent. )

Figyelt kérdés

15 vagyok, Van egy osztálytársam akivel oszt. kirándulás óta nagyon jóba lettem, sokat beszélgetünk, nagyon jól elvagyunk egymással.

A gond az, hogy van barátja de azt mondja, hogy már nem úgy szereti mint régen, sokat veszekednek és elárulta nekem, h szakítani akar, de nem tudja h mondja el neki...

Csak jelzem, hogy nem mondtam el neki, hogy szerelmes vagyok belé, enyhe célozgatások voltak, az ő részéről és az én részemről is.. de semmi több

Tegnap találkoztunk először még a barátnőjével és az ő pasijával. majd ők elmentek és ketten maradtunk, 2élő"ben is nagyon el beszélgettünk, elvoltunk. Szeretnék kiírni facebookra egy idézetet ami arról szól, hogy jó volt vele, de ne legyen teljesen egyértelmű a dolog..

Köszönöm a segítséget! :)


2011. jún. 5. 15:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj! Légy önmagad, mindenki más már foglalt amúgy is. Ergo ne másoktól idézgess, ne más tollával ékeskedj, hanem írd ki amit gondolsz! :)


28/f

2011. jún. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Valami olyant akarok kiírni, ami már egy idézet, nem amit most talált ki valaki. :)
2011. jún. 5. 15:08
 3/13 anonim ***** válasza:

Szerelem a nevem, szex a játékom, felejtsd el a nevem, játszd a játékom!

ehhez mit szólsz?

2011. jún. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
...egy idézetet ami arról szól, hogy jó volt vele együtt, de ne legyen egyértemü, hogy a szerelemre írom. Addig várni akarok amíg nem szakít a pasijával, nem vagyok olyan bunkó, hogy...ha pedig nem szakítanak, egyszerűbb lesz úgy, hogy végig úgy volt h nem volt több csak barátság, remélem értitek..:)
2011. jún. 5. 15:18
 5/13 anonim ***** válasza:
Értem hát, csak épp leszokóban vagyok a smiley-król, de úgy tűnik muszáj használni őket, mert nélkülük mindent komolyan vesznek...:D Na majd mindjárt keresek neked, nekem vannak szépek elmentve:) Angol is jó? Mert az a legtöbb, de pár megvan magyarul is.
2011. jún. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Gondoltam, h viccből írtad, csak akkor utána mindenki és azzal nem megyek semmire...hát németes ugyh, az angol hagyhatnánk...XD
2011. jún. 5. 15:24
 7/13 anonim ***** válasza:
facebooknyomi vagyok told be...
2011. jún. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Magyarul csak ezt találtam ami nem egyértelmű de mégis célzó: "Az életben a legnagyobb kihívás találni valakit, aki ismeri az összes tévedésed és hibád, de mégis a legjobbat látja benned."

Szerintem ez szép.

vagy: "Egy mosoly mindent képes megváltoztatni. Egy egész életet. Sőt, kettőt. Két emberét. Azokét, akik egymásra mosolyognak."

Gondolom nem az üzifalára akarod írni, hanem a sajátodra, vagy...?

2011. jún. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Csak a sajátoméra, türelmesen várok, hogy hogy alakul a kapcsolata a pasijával. Nagyon nem akarom magam beleélni, mert ha esetleg szakítanak és netán kibékülnek lehet megint szerelmesek lesznek és akkor nekem ott vége a történetnek..

Szerintem még nem esett le neki, hogy valamit érzek iránta, mindig olyan kétértelműen tud írni h...vááá:D :s

2011. jún. 5. 15:35
 10/13 anonim válasza:

˝ Az emberek jönnek, s mennek, besodródnak az életünkbe, aztán eltűnnek belőle, csaknem úgy, mint egy kedvenc könyvnek a szereplői. mikor a végére érünk és becsukjuk, addigra a szereplők már mind elmondták a történetüket és mi egy újabb könyvbe kezdünk, melyben újabb szereplők, újabb kalandok várnak. és akkor az ember azon kapja magát, hogy már az újakra figyel, nem a régiekre. ˝



Naná, hogy bírom a 'szingli vagyok, flörtöljünk, jó pasi vagy, igyunk meg valamit' szituációkat, de néha… néha annyira hiányzik az a 'csókok, ölelések, én vagyok a barátnője és szerelmes vagyok' féle dolog...



"Nem akartam beléd szeretni, és nem hiszem, hogy te is akartad volna. De amikor találkoztunk, mindketten éreztük, hogy nem tudunk tenni semmit az ellen, ami velünk történik. Egymásba szerettünk, minden különbözőségünk ellenére, és ezzel valami ritka és gyönyörű jött létre.Az én számomra az ilyen szerelem egyszer adatik meg az életben, ezért vésődött minden pillanata egyformán az emlékezetembe, s ezért nem feledem soha egyetlen másodpercét sem."( ez eléggé egyértelmű lenne a lánynak de majd ha összejöttök ezt nyugottan leírhatod neki.;):$ )



15/L...:))

2011. jún. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!