Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez az amiért nincs barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez az amiért nincs barátnőm?

Figyelt kérdés

nem öltözködök valami trendin, nem vagyok ronda ember mégse néz rám senki

és hát azt hallom hogy ha nem öltözködök elég trendin akkor nincs túl sok esélyem.... tudom ez lehet hülyeség de szerintem van benne valami sajnos, vélemények?


2011. jún. 5. 15:34
 1/9 anonim ***** válasza:
ismerkedés a lényeg nem a trendiség.
2011. jún. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hát nem tudom
2011. jún. 5. 15:36
 3/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hány éves vagy. Ha 20 alatt, akkor van benne ráció. Attól is függ, hogy milyen a kiszemelted...hogy ő is divatos vagy egyáltalán nem követi. Inkább neked is olyan lányokkal kellene ismerkedned, akiknek nem a külső a minden és meglátják az egyediséget. Mert egy divatmacától ne várd el, hogy jajdejópasinak tituláljon, ha nem éppen a kifutóról léptél ki.
2011. jún. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez kamu.

Az igaz, hogy a csajok nagy többsége k.urva, és a pénzedre utazik, amit első körben a ruhádon tudnak lemérni. De ha nem ezekre hajtasz, akkor tökmindegy, csak tiszta legyél.

2011. jún. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ha 15-7 körül vagy, akk ez fontos. utána lecsökken a jelentősége...nálam a humor az első és az intelligencia. huszadrangú, h hol veszi a cuccait, amíg illik hozzá és amíg nem ízléstelen. nézz be egy hajtósabb egyetemi karra:D láttam már srácot pizsamában, kócosan bekódorogni és hát... tetszett a lányoknak ettől függetlenül.
2011. jún. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem tévedsz. Igaz a mondás, hogy nem a ruha teszi az embert. Máshol keresd az okot.
2011. jún. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Most lehet hogy gonoszul hangzik,de én mindig olyan pasit választok aki nem öltözik trendin,mondhatni foggalma sincs mi az a divat...nem tudom, de engem frusztrálna ha a pasim jobban öltözködne mint én,és napi 12 órát töltene a tükör előtt.

(Megjegyzem én magam imádok öltözködni és ez által próbálom követni a divatot.)

Neked kérdező meg akkor tedd lejjebb a mércét és keresgélj a kevésbé trendi csajok között....

16/L

2011. jún. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én mindig megnézem,h a kiszemeltem hogy öltözködik.És nem azért,h lemérjem róla,h mennyi pénze van,csak egyszerűen szeretem ha jól öltözik fel,az éppen nem érdekel,h mennyiért veszi a ruhát,csak jól nézzen ki.Ezt elsősorban azért nézem,mert én szoknya,magassarkú,ing stílusban öltözöm,és sztem furán nézne ki mellettem egy mackónadrágos fiúka,persze attól nem hátrány,legfeljebb megkérem,h néha vegyen fel elegánsabbat.

20/L

2011. jún. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem azért mindenki megnézi a másik öltözékét nem kell, hogy csúcsszuper legyen a ruhád,csak normálisan nézz ki benne. Amúgy ennél sokkal fontosabb dolgok vannak. Szerintem pl. az sem anyira fontos, hogy valaki nagyon helyes legyen, csak akkor legyen benne valami ami megfog pl. a személyisége, vagy, hogy annyira jó valamiban vagy ilyesmi..
2011. jún. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!