Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg kéne bocsátanom neki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg kéne bocsátanom neki? Nagyon megbántott, de én nagyon szerelmes vagyok belé, és soha nem tudnám megbántani, de megcsalt. (többi lent) 17/L

Figyelt kérdés

A barátommal 3 hónapja jöttünk össze egy bulin, és nagyon jól elvoltunk...Én nagyon szerelmes voltam belé ( most is az vagyok :/) és úgy éreztem h ő is szeretett. Általában együtt mentünk bulizni, de sokszor volt h külön mentünk, mert számomra fontos volt az h a barátaimat se hanyagoljam el... egyszer nem tudtm vele elmenni bulizni mert egy családi összejövetelen voltam, és mondtam neki h ő nyugodtan elmehet, majd máskor elmegyek vele. ő előszőr nem akart elmenni, de aztán elment mert egy nagyon közeli barátjának volt a bulija. Másnap délelőtt felhívott h minden rendben volt és h majd délután talizzunk. A a délutánból este lett, mert taliztam egy bnőmmel még aznap (aki szintén ott volt a bulin). Amikor találkoztam a bnőmmel nagyon furcsán viselkedett, és amikor megkérdeztem tőle h mi a baja, elmondta h már nagyjából mindenki arról beszél, h az én barátom milyen jól "elvolt" egy csajjal a bulin, és h állítólag a buli végén már smároltak. Én előszőr nem hittem el, mert én tényleg megbízok a barátomban, de amikor este találkoztunk érdekesen viselkedett és amikor már nem bírtam tovább rákérdeztem... nem tagadta, de azt mondta h nagyon megbánta, és h ő nem is akarta, csak volt már benne gy kis pia, de ő tiszta szívéből szeret. és h az a csaj nem jelentett neki semmit, de én nem hagytam h befejezze, mert elküldtem. annyira fáj visszagondolni arra az estére, mert már ő is majdnem sírt, én persze zokogtam, ami azt illeti most is zokogok, mert én nagyon szeretem. ő volt számomra az első ember akinek testileg és lelkileg is odaadtam magam, és csak úgy megcsalt, de annyi emlék köt hozzá, h nem tudom h mit csináljak, mert nagyon szeretem

még soha senkit nem szerettem ennyire... segítsetek léccives :'(


2011. jún. 5. 15:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki megérdemel 1 esélyt.Én azt mondom vágj neki vissza legyél te is el jól valami bulin ,de ennyi érzelmek nélkül csak ,hogy érezze mennyire "jó" érzés ez.
2011. jún. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

sohasem bocsátanám meg a pasimnak ha megcsal, a pia és a buli, jo hangulat nem kifogás ha arra volt esze hogy igyon..és igy megalázon h 1 másik csajjal enyeleg, undorito:S

nincsen annál megalázóbb mikor megcsalnak valakit!

Legyen már benned tartás és női büszkeség! azzal h megbocsátasz neki azt éred el h ujabb esélyt adsz neki a megcsalásra.. bár te tudod te döntésed.

Én 3évi járás után szakitotam a barátommal 1 nagy veszekedés miatt, zokogtam hetekig majdnem depis volt..azota uj barátom van és sokkal jobban szeretem mint báeki mást és boldog vagyok.

fel a fejjel ha ö életed szerelme és a sors neked rendelte akkor lesz rá alkalmad hogy ujra együtt legyetek, addig hátha megkomolyodik és tanulna az esetböl!

2011. jún. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én adnék neki egy esélyt. Ez végül is nem végzetes, tudatos félrelépés volt. Igazából nem csalt meg.
2011. jún. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ha egyszer megtette, megteszi többször is..

sosem bocsátanám meg a szerelmemnek, ha megcsalna :'(

még elképzelni is szörnyű hogy egy másik nőt simogat, meg csókolgat... utána meg engem?? :S

soha többé nem válaszolnék neki..

uh most teljesen kilettem, átérzem

20L

2011. jún. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ha nem szeretném ennyire akkor már tutira elkültem volna a p***ba, de annyira szeretem, és félek h megbánnám h ha eldobnám magamtól...
2011. jún. 5. 21:36
 6/8 megax ***** válasza:
Szerintem adj neki még egy esélyt. Annyit megér. Neki is sz@r volt a leírásod alapján. Ha tényleg úgy érzed, hogy megbánta amit tett. akkor adj neki esélyt... mivel elküldted ezért biztosan érzi, hogy rosszat tett. Ha szeret legközelebb már jobban figyel. Tudja milyen következményei lehetnek. Most majdnem elveszített téged!
2011. jún. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szerintem próbáld elfelejteni, ha megtette megteszi többször is akármit mondhat.

ha legközelebb elmegy egy buliba és többet iszik újra megteheti ha nem vagy ott..

lehet h nagyon szereted de idővel elfog múlni.

2011. jún. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

aki tényleg szereti a másikat az nem csalja meg.

persze jön hogy az alkohol meg minden...

ha már 3 hónap után megcsalt akkor később is lazán megfogja tenni

2011. jún. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!