Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg egy fiúnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg egy fiúnak, hogy nem az esetem, nagyon rendes velem meg minden, többet szeretne mint barátság, de én nem, de megbántani sem szeretném!?

Figyelt kérdés
2011. jún. 25. 20:05
 1/10 anonim ***** válasza:

mióta ismered?

hány évesek vagytok?

2011. jún. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
kereken egy éve :) én 16 ő meg 18,5
2011. jún. 25. 20:12
 3/10 anonim ***** válasza:

Kereken egy éve húzod az agyát???


Hát, így már nehéz lesz nem megbántani. :-(

2011. jún. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tudom,nehéz lesz...de nem szeretném, mert attól félek, hogy utána már nem is akar majd velem beszélni, én ezt nem akarom, csak csupán jó haverok és kész, de ezt nem tudom neki megmondani finoman...ezért kérek segítséget!
2011. jún. 25. 20:18
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem tűnik a legfinomabb megoldásnak de mindig az őszinteség a legcélravezetőbb. Ám igen talán nem kellett volna egy évig húzni az agyát...
2011. jún. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát igen: "Egy nő csak egyetlen dolgot képtelen elfelejteni: ha elfelejtik."


Úgy nézem, legyezgeti a hiúságodat, hogy egy éven keresztül te voltál (vagy) számára a No1, s nem szeretnéd, ha ez megsemmisülne.

2011. jún. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
"Bocsi, de én nem szeretnék tőled barátságnál többet, mert nem nézel ki elég jól." Valahogy így. Ha 1 évig hülyítetted, több mint valószínű, h soha többé nem áll szóba veled, de ha még tovább hülyíted, még valószínűbb.
2011. jún. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
DE én már mondtam neki, hogy úgy tekintek rá mint egy jó barát és azt hittem hogy talán majd le áll..csak rosszul gondoltam :(
2011. jún. 25. 20:35
 9/10 A kérdező kommentje:
DE én nem mondtam neki semmi olyat amivel elértem volna ezt! NEM! csupán csak egy baráti társaságba ismertem meg és megtetszettem neki és többször a tudatár adtam neki hogy csak barátok, hát ő nem adta fel a reményt.ha egy partyra megyek és ő is ott van egyfolytában engem néz, ami engem zavar, próbáltam már azt is hogy más fiúk felé közelítek, de nem semmi....nem adja fel.
2011. jún. 25. 20:42
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem mondtál neki féreérthető dolgokat? Tudod ilyenkor bármi rosszul sülhet el, mert a másik fél mivel bejössz neki, mindenképp nagyon pozitív jelként fog fel bármit ami kicsit is félreérthető... Nem bókolsz neki? Semmi olyat nem mondasz ami neki nagyon kedves lehet? Ha igen akkor ezeket a dolgokat kerüld, legyen kis távolságtartás.
2011. jún. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!