Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 13 évesen 15 cm körüli a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 évesen 15 cm körüli a fa**am (egy kicsivel nagyobb). Ez kicsi vagy nagy?

Figyelt kérdés
Későn érő típus vagyok.
2011. jún. 5. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

nem tök mind1? a női hülyvely 10-14 cm mély. fel akarod nyársalni a csajt?

vastagság számít inkább meg persze a technika...

2011. jún. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem igaz, hogy minden nap legalább 2 ilyen kérdés van.... Még mindig nem az számít, hogy milyen hosszú, hanem hogy mennyire tudsz vele bánni. 15 centivel teljesen jó vagy, pláne, hogy még kb 22 éves korodig nőhet.
2011. jún. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Annyit szerettem volna meg tudni, hogy ez nagy-e és nem lesz olyan, hogy a barátnőm majd meglátja 16-18 évesen és elszalad, mert olyan kicsi ^^
2011. jún. 5. 18:42
 4/7 cherry. ***** válasza:
Ó, nem baj az, ha mindennap van egy ilyen kérdés, legalább jókat röhögök:-))
2011. jún. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem


Más meg.


"Annyit szerettem volna meg tudni, hogy ez nagy-e és nem lesz olyan, hogy a barátnőm majd meglátja 16-18 évesen és elszalad, mert olyan kicsi ^^"


Na ez tök jó példa kösz hogy írtad, arra hogy például ilyen kérdés: jaaaaj úgy nézek ki tom cruise és a többiek ezzel szívatnak néha, ez neeem gáááz, uu.? miközben csak fényezi (probálná) magát, vagy 22 méteres a farkam az kicsi?


Na de ez ok. thx

2011. jún. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ja nem-et arra mondtam hogy nem kicsi.^
2011. jún. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
mennyire igazad van :D
2011. jún. 5. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!