Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor mi van? (főleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi van? (főleg fiúk válasza érdekelne)

Figyelt kérdés

Van egy srác a sulinkban aki nagyon bejön. Elmondtam ezt egy olyan lánynak akinek nem igazán kellett volna, mert az egész osztály megtudta. A srác szerencsére nem tudta meg, így gondoltam megelőzöm a dolgot és eloszlatom bennük ezt a dolgot. Mentünk a tesiteremhez és annak a csajnak aki elmondta ezt a dolgot mindenkinek beszóltam egy ilyet "Hallod, az a **** Bence nem is olyan helyes...* annak reményében hogy majd ezt is elterjeszti az osztályban. Igen ám ,de nem vettem észre hogy ott van a srác legjobb haverja és mindent meghallott. Azóta folyamatosan engem néznek, ha megyek el mellettük/előttük. És nyilván a srác már haverkodni sem fog velem ezek után. Tudom nagyon eltoltam, de mit csináljak?! Mit gondolnátok fiúk fordított esetben?!

14/L


2011. jún. 5. 21:37
1 2
 1/11 Moszuke ***** válasza:
100%

"hát ezzel meg mi van?

áhh mind1.. buta szegény."



kb ezt gondolnám így hirtelen.

2011. jún. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

"Elmész a g*cibe, h*lye p*csa, le vagy sz*rva".

Bocs ha túl őszinte voltam. :)

2011. jún. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 zomgedrofl válasza:
100%
szerintem, ha te is bejössz neki és megértő, akkor elmagyarázhatnád neki, hogy miért tetted. ha meg elküld, akkor így jártál, miért nem vállalod fel? :) van más :D
2011. jún. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretnél a fiútól vmit, akkor oda kell menned sztem, és tisztáznod kell vele h mit miért tettél. De sztem hagyd a dolgot.
2011. jún. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Látszik hogy 14 éves vagy
2011. jún. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Pippantsd le és szent a béke
2011. jún. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

14 évesek vagytok, mit gondolna? :D

te is gondolkodás helyett inkább beszélsz, szerinted egy korodbeli fiú annyival érettebb lenne, hogy gondol bármit is? :D

nem nagyon. majd egyszer eljön az idő, amikor a tanácsom értelmet fog nyerni:

"arról hogy mit érzünk, nem beszélünk, hanem aszerint cselekszünk"

2011. jún. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Istenem milyen borzasztó nagy gondban vannak a 14 évesek.
2011. jún. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
háát sztem hagynod kellett volna, hogy megtudja, h tetszik neked, örült volna (kivéve ha te nem jössz be neki..xD)mindegy, sztem terjeszd vissza, h meg tetszett, vagy mondd el a barátainak...vagy a fiúnak:D
2011. jún. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
látszik h 14 vagy. sőt inkább 10-nek tűnsz. ilyenkor nem kellett volna beszólni hanem elmondani a srácnak h mi van.
2011. jún. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!