Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor mi van? (főleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi van? (főleg fiúk válasza érdekelne)

Figyelt kérdés

Van egy srác a sulinkban aki nagyon bejön. Elmondtam ezt egy olyan lánynak akinek nem igazán kellett volna, mert az egész osztály megtudta. A srác szerencsére nem tudta meg, így gondoltam megelőzöm a dolgot és eloszlatom bennük ezt a dolgot. Mentünk a tesiteremhez és annak a csajnak aki elmondta ezt a dolgot mindenkinek beszóltam egy ilyet "Hallod, az a **** Bence nem is olyan helyes...* annak reményében hogy majd ezt is elterjeszti az osztályban. Igen ám ,de nem vettem észre hogy ott van a srác legjobb haverja és mindent meghallott. Azóta folyamatosan engem néznek, ha megyek el mellettük/előttük. És nyilván a srác már haverkodni sem fog velem ezek után. Tudom nagyon eltoltam, de mit csináljak?! Mit gondolnátok fiúk fordított esetben?!

14/L


2011. jún. 5. 21:37
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
ja és mond el neki most vagy ha nem akkor várhatsz a világvégéig is...
2011. jún. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!