Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megöl a magány, nem tudok mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megöl a magány, nem tudok mit kezdeni. Mi a fenét lehetne csinálni?

Figyelt kérdés

Már régóta nincs barátnőm, de volt. Egyszerüen nem tudok mit kezdeni magammal, vágyok már rá, hogy szeretve legyek. Hiába teszek érte, valahogy sose jön össze. Jó lenne valaki akivel tudnék beszélgetni, és nem érezném magam egyedül.


Nem nyafogok, csak már tényleg nagyon szarul esik a magány, eddig elvoltam nem volt gond. Persze próbálok tenni érte, hogy ne legyen így de nem igazán sikerül. :S


19/F


2011. jún. 13. 22:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Van akinek még sose volt kapcsolata...
2011. jún. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
velem is ez a helyzet. counter strike segít.
2011. jún. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 tsz-tag ***** válasza:
100%
booooom headshot :D
2011. jún. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

jah, nepanaszkodj, nekem 21 évesen lett először kapcsolatom.

ugyhogy csak ki lehet birni...

amugy nemtudom mit lehet csinálni. tudom hogy szar. és nekem se volt ötletem igazán. ugyis akkor és ott jön majd az uj kapcsolat ahol és amikor nemszámitasz rá...

igaz mi társkeresőn találtunk egymásra, de az se ugy zajlott hogy na már évek óra nyüstölöm a társkeresőt. egy napra felregisztráltam, nyári unatkozásból, és másnap már le is töröltem magam, csak vele kezdtem levelezni, és akkor még eszembe se jutott hogy na most őt barátnőmnek szeretném... szal érted, csak járj nyitott szemmel ismerkedj mint eddig és NE VÁRD egyetlen szituáciotol se hogy na ebből fog kialakulni valami :)

2011. jún. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
hát,társkeresőzzé,csajozzá,chateljé
2011. jún. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
nem a counter strike meg barátait kell nyomkodni,abból nem lesz nő
2011. jún. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Úgy, mint a 22:53-as, én is "véletlenül" találtam meg a párom, társkeresőn... Regisztráltam egy oldalra, ami kamureklámot küldött e-mailben én meg elhittem :) Szerencsére.

Én ajánlani tudom a társkeresőt... Ha amúgy gondod van az ismerkedéssel, akkor "gyakorlásnak" is jó, mert nem kell félni a csalódástól...

2011. jún. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Igazából az ismerkedéssel nincs probléma, csak a továbbiakban nem alakul úgy semmise ahogy kellene.


a counter strike- ra meg csak annyit tudok mondani, hogy az biztos nem megoldás.

2011. jún. 13. 23:04
 9/19 anonim ***** válasza:
ki kell menni az utcára ismerkedni és nem a gép előtt nyafogni
2011. jún. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Olvasd el az ezelőtti kommentemet. Leírtam, hogy nincs probléma az ismerkedéssel...
2011. jún. 17. 22:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!