Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 23 éves páromnak melyik ruha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves páromnak melyik ruha lenne jobb választás ezek közül?

Figyelt kérdés

Még megnézem máshol is:) De most kíváncsi vagyok a 3 ruha közül melyik a jobb:) Lehet nem a legjobb ruhák, nem vagyok pasi, női szemmel ezek tetszenek:) Tippeknek is örülnék, ha esetleg ezek nem annyira jók. A párom nem szereti a kapucnis, illetve a gyerekes kinézetű ruhákat. Válaszokat előre is köszönöm!


Link a ruhák képeihez: [link]


2009. márc. 19. 15:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 2. jön be legjobban, esetleg a 3. Az első az sehogysem. Bár én nő vagyok, de a leírásod alapján szerintem az a legjobb. Az én párom sem szereti a gyerekes, nagyon mintás cuccokat. Szóval csak így hasonlításképpen szavazok.
2009. márc. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, férfi létemre nekem egyik se tetszik. Pólóból ugyanis csak tiszta fehéret hordok, s csak az ing alatt. Szóval próbálj meg rövidujjú ingek után is keresni egy kicsit, egy szolidan mintás (kockás, csíkos) darab igen jól néz ki akár rövid, akár hosszú nadrággal, kívül hordva is.
2009. márc. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Inget sem szereti:( Köszönöm az eddigi válaszokat:)
2009. márc. 19. 15:12
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Az első az túl spéci, a második még a legjobb, a harmadik meg amolyan kínai jellegű... Én szétnéznék akciós márkaboltok körül is :)
2009. márc. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
a 2. a legjobb és az illik a legtöbb emberhez!!! és az 1. pólót nem ajánlom semmiképp, mert az gáááz póló az ilyen sárkányos lángmintás!!! az 1. pólót olyat a nagyfejű beképzeld kemény nagymenők veszik fel csak keménykedni benne!!!
2009. márc. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

2.

1 meg a 3 csunya

2009. márc. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tetszenek a feliratosak, úgyhogy az 1. Az legalább divatos, ne milyen telifirkált...
2009. márc. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
75%
de most a telefirkállt a divat csak körül kell nézni az utcán
2009. márc. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
mindegyik csúnya, még a 2. a legjobb csak nem ilyen hányás színben
2009. márc. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
nekem is a 2.tetszik.(lány vagyok).az első nagyon gá,olyan falusi menő csávós(én is falun lakok,ezzel nem sértegetni akarok).a 3.meg túl mintás.
2009. márc. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!