Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan felejthetnék el valakit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejthetnék el valakit?

Figyelt kérdés
Van egy srác,aki nagyon tetszik,de sajnos az én hibámból nem tudtam megismerni,még csak beszélgetős viszonyba se voltunk,de tudom hogy úgyse lenne nála esélyem,ezért muszáj elfelejtenem.Mit tegyek?Hogyan verjem ki a fejemből?Amikor úgy gondolom,hogy na most tényleg elfelejtem,akkor is tudat alatt abban reménykedem,hogy majd egyszer úgyis megismerem,de ez lehetetlen.
2011. jún. 6. 16:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ne add fel,küzdj meg érte:)
2011. jún. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De ha nem jövök be neki külsőleg,akkor hogy?Ha megismerne,lehet hogy megkedvelne,de arra semmi esély nincs,hiszen a mai világban csak a külső számít...
2011. jún. 6. 16:39
 3/12 anonim ***** válasza:
hány éves az illető?
2011. jún. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
18
2011. jún. 6. 16:47
 5/12 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy te is bejössz neki, csak visszahúzódó. (pl én ilyen vagyok (de hülye vagyok)->(ez nem tartozik ide csak valami eszembe jutott és leírtam).)

Én a helyedben ráírnék facebookon. Veszteni nem veszítesz semmit.

Pl nekem van egy csaj aki tetszik, de ha beszélek vele szinte semmi nem jut az eszembe és beáll a kínos csönd.

2011. jún. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

De ha folyosón látom,se néz rám szinte sosem(mondjuk én se rá,mert sokszor zavarba jövök).

El akarom felejteni,de nem tudom hogyan,és annyira rossz,nem is tudok másra koncentrálni.

2011. jún. 6. 16:52
 7/12 anonim ***** válasza:

Amúgy te mennyi idős vagy?


"(mondjuk én se rá,mert sokszor zavarba jövök)"

És mi van ha ő is?

De egy próbát megér. Én azt mondom ma írjál rá. VESZTENI NEM VESZÍTESZ SEMMIT. Kérdezd meg hogy van, várja e már a nyarat, stb.


És mi van ha ő is szeret (magamból indulok ki), csak nincs önbizalma.


Amúgy hogy néz ki, mert lehet ez az oka a kevés önbizalomnak. De ez csak spekuláció.

2011. jún. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Osztálytársad, mert akkor még lenne egy ötletem?
2011. jún. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Most újra elolvastam a kérdést és van egy kérdésem.


Azért néha beszélgettél vele? (gondolok itt face-re) Vagy soha nem is szóltál hozzá?

2011. jún. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem soha nem tudhatod ,hogy kinek tetszel....még ,ha nem is látszik rajta....énis azt tanácsolom ,hogy próbálj vele beszélni veszíteni télleg nem veszíthetsz semmmit....attól még ,hogy nem néz rád...az még nem azt jelenti ,hogy akkor sem néz rád amikor azt te nem látod...lehet titkon ő is ugyan ezt érzi amit te....
2011. jún. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!