Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt már olyan, hogy durván küldtetek el valakit, aki bepróbálkozott nlatok? Megtennétek?

Figyelt kérdés
Írjatok kort is, és hogy melyik megyéből írtok, majd később elmondom hogy miért volt szükség erre az infóra:D:D
2011. jún. 6. 19:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer volt olyan, hogy egy pasi rámtapadt és sehogy se tudtam leakasztani..Erre kitaláltam, hogy eljátszom, hogy járok egy sráccal. Bevette, békén hagyott, mert beijedt a fiútól. Azóta is az "ál-pasi"-val járok, már 8 hónapja :)
2011. jún. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Később még lesz egy kérdésem itt, ha elég válasz érkezik:P:)
2011. jún. 6. 19:21
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
én eddig finoman kulturáltam küldtem el vkit, vagy azt mondtamh bocsi más tetszik, de persze finoman.. ha vki bunkó módon közeledne azt bunkó módon is utasítanám el.
2011. jún. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
utcsó vagyok, és 14/l
2011. jún. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

volt igen.. xP

pl:

-veled mehetek?

-persze, csak ne szólj hozzám!


de ez egy finomabb verzió :)

nem akarok én bunkó lenni, csak úgy sikerül néha.. :D

2011. jún. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Öhm...Meglátásom szerint nem...Mindig normálisan közöltem (nálam 1-2 évvel fiatalabbal), hogy nem akarok vele járni, és 1-2 hónap után békén is hagytak...Am. főleg azért nem teszem, mert nekem nagyon hamar van lelkiismeret furdalásom...

13 éves, Győr-Moson-Sopron megyéből

2011. jún. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én sosem küldenék el egy fiút bunkón (csak ha már nagyon durván nyomul), mert szerintem a fiúk ezért nem mernek odamenni a lányokhoz, és nagy bátorságra vall, hogy valaki megteszi, szóval nekem szimpatikus lenne a fiú. 18/L
2011. jún. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ém mért volt szükség az infóra?
2011. júl. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!