Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bepróbálkozott nálam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bepróbálkozott nálam egy meleg a konditeremben, állcsúcson vertem és legyen lelkiismeret furdalásom?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 10. 13:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
26%
lerítt róla hogy meleg? miből állapítottad meg?:D
2011. ápr. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
71%
A lelkiismeretével mindenki maga számol el. Én soha nem ütöttem meg senkit, még egy ilyen után sem tenném, inkább megsérteném és akkor megutálna.
2011. ápr. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
86%
Jó hogy nem felgyújtottad volna. Persze, hogy lehet lelkiismeret furdalásod, ha nem vagy bunkó. Nem kell melegekkel csevegned, de nem megveréssel kell elzavarni.
2011. ápr. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
hát nézett előtte, állandóan és utána odajött hogy "ne haragudj de megkérdezhetem mennyi idős vagy"? én meg hányingert kaptam :S
2011. ápr. 10. 13:11
 5/22 anonim ***** válasza:
94%
Ez nem is bepróbálkozás. Talán csak irigyelte,hogy a te izomzatod gyorsabban fejlődik és emiatt érdeklődött a korodról. Szerencsétlen srác, lehet, hogy még csak nem is meleg :D
2011. ápr. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
77%
De miért kell rögtön verekedni? Biztos te is oylan izomagyú állat vagy, aki nem tud uralkodni az indulatain. Sztem szégyellheted magad. Remélem nincs barátnőd. Egy ilyen agresszív embernek nem való társ. Akár nő, akár férfi. :D
2011. ápr. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
89%
szerencsétlen gyerek. nem hitte volna amikor felkelt reggel,hogy pofán fogják verni a nap folyamán.
2011. ápr. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
72%
megszületett,nevelkedett. Lett a pucájában vér. Lemegy kondizni mert szabad ember. Pofán verik :D Kib@szott vele a sors.
2011. ápr. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
89%
Én a helyébe laposra vertelek volna:D Aztán most azt kérdeznéd meg, hogy jogosan vertek meg e téged.
2011. ápr. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
80%
Te ennyiből megtudod állapítani valakiből, hogy meleg-e vagy sem, csak úgy,hogy szimplán belenézel a szemébe meg megnézed hova nézeget? Hát, gratulálok Őstehetség vagy bunk.ókám!
2011. ápr. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!