Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Szerintetek az gáz, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek az gáz, ha egy lány a beszélgetés közbe elpirul? :$

Figyelt kérdés

Az van, hogy van egy fiú, aki borzasztóan tetszik nekem, és attól félek, ha beszélnék vele, akkor elpirulnék, mivel én nagyon hamaar el tudok pirulni, mondjuk nem nagyon, csak egy kicsit az arccsontom körül. :D


Amúgy ez kicsit visszatart, ezért nem szeretnék vele beszélgetni, mert tök gáz lenne szerintem, ha elpirulnék. Amúgy mikor köszön az utcán, akkor is érzem, hogy tiszta vörös a fejem, de az ugye nem gáz annyira, mert elmegyünk egymás mellett.


Szerintetek is gáz ez?


15L


2011. jún. 6. 21:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aranyos, én szeretem :D
2011. jún. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Mért lenne gáz! Zavarban van később meg az avarban lesz! :-)))))))))
2011. jún. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
80%
az olyan aranyos tud lenni. :D
2011. jún. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Dehogy gáz!Ne félj ettől,legalább látja hogy bejössz neki és lehet hogy lépni fog.

Sőtt,amúgy szerintem nem gáz,hanem egyenesen jól áll legtöbb lánynak :)

14/dlf

2017. febr. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Előző vagyok,14/f -et akartam csak elgépeltem,bocs.
2017. febr. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!