Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, mi az az egy dolog, ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mi az az egy dolog, ami miatt elkezd titeket érdekelni az lány az első beszélgetés után, aki azelőtt nem is tűnt fel nektek (nem is különösebben tetszett)?

Figyelt kérdés
mi tud rátok olyan hatással lenni? Kort is légyszi
2010. nov. 22. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
Ha kiderül, hogy nagy a melle. 28/F
2010. nov. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
^^
2010. nov. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A kisugárzása szokott megfogni és a stílusa.
2010. nov. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Moszuke ***** válasza:
hát ilyen eset még nem nagyon volt, de ha lenne akkor az tenne érdekessé egy lányt ha értelmesen tudna beszélgetni.
2010. nov. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nemtom nekem elöször fel sem tünt 1 a mostani lány aki tetszik aztán az elsö beszélgetésnél elöször még csak érdekelt mert szép volt utána egyre tökéletesebb lett!:D szal inkább a szépséggel kezdem utána okos jó humor meg minden...
2010. nov. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem is ha értelmesen de nem unalmasan lehet vele beszélgetni az nekem bejönne/22
2012. okt. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!