Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 22 éves vagyok, van két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves vagyok, van két gyermekem, másfél és kétésfél évesek. Férjnél vagyok. Tavaly augusztusban megismertem egy srácot, akivel smseztünk, emaileztünk. Hogyan rázzam le a srácot?

Figyelt kérdés
Én tisztán leírtam neki, hogy családom van, és csak barátokat keresek. Elfogadta. Most meg elég perverz emaileket ír, és féltékenykedik, számon kér. Hogyan közöljem vele finoman, hogy ha ezt folytatja, feljelentem? Nem akarom durván megmondani, mert nem az én stílusom, de nagyon zavar. És valahogy nem tudom megfogalmazni, hogy ez barátságnak indult, és elszaladt vele a ló. Segítenétek? Mit írjak neki?
2009. márc. 19. 18:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Keményen. Felejtsd el, hogy "nem a Te stílusod." Ezekkel másképp nem lehet, ne finomkodj, abból nem ért!!!

Mondd meg neki, hogy tudod, hol van és ha nem száll le Rólad, feljelented (van bizonyítékod: a zaklató emailjei) vagy meglátogatod, és nem egyedül. Netán fenyegesd azzal, hogy ráuszítod a férjedet - akit állíts be aggresszívebbnek, mint amilyen!

2009. márc. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Talán a férjednek is tudnia kellene róla. Egyrészt a félreértések elkerülése végett másrészt pedig ő tudna hathatósan beavatkozni a srác arcába...


De a férjednek mondd el mindenképp. Ha az ő helyében lennék tudni szeretnék az ilyesmiről is


25/f

2009. márc. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek! Valószínű elmondom a férjemnek. De mi van, ha azt hiszi, megcsalom? Elég féltékeny típus. Ráadásul a srác olyan emaileket ír, hogy én írtam neki, hogy kívánom, meg el akarom hagyni a férjem, holott ilyet sose írtam.
2009. márc. 19. 19:56
 4/15 anonim ***** válasza:

Óhh... ha a férjed nem hisz neked, akkor megette a fene...

Egyébként, mivel te mondod el neki, lehetne annyi esze, hogy itt most nem kell féltékenykedéssel jelenetet rendezni, hanem egy problémát kell megoldani.

Ha nagyon hitetlenkedik, akkor mutasd meg neki a kimenő leveleidet. Egyébként az hogy ő azt írja, hogy te mit írtál neki... hát... lol. Ha ért egy kicsit a levelezéshez a férjed akkor keresné majd az idézett szöveget. De az nem lesz meg, emrt nem írtál a srácnak ilyet.


Szóval ha a férjed féltékeny lesz, akkor ba$$zál le neki egy fülest, hogy koncentráljon a valós problémára!


Sok sikert!


25/f

2009. márc. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, ha nagyon féltékeny típus, akkor próbáld egyedül megoldani - csak ne feledd a veszélyt, mindig megtalálhat véletlen egy sms-t, emailt, és akkor még inkább nem hisz Neked, mert "ha olyan ártatlan, miért titkoltad"? Ezt döntsd el, hogy a legjobb. De ettől függetlenül a zaklatót nyugodtan megfenyegetheted a férjeddel.
2009. márc. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszi a segítséget! Ma elmondtam a férjemnek, persze nem hisz nekem, jelenetet rendezett és elhúzott itthonról. Nem tudom, mit is vártam! Megpróbálok ráijeszteni a srácra! Ha van esetleg valami más tippetek, írjátok meg légyszi! Köszönöm!
2009. márc. 20. 12:28
 7/15 anonim ***** válasza:
76%

Megengedsz egy személyes megjegyzést?


A férjed egy fa$zkalap.

Pont amikor nagy szükséged lenne rá akkor értetlenkedik.


25/f

2009. márc. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
25/f! Hát látod ebben igazad van! Máskor keménykedik, hogy így meg úgy elintézi az ilyeneket, most meg hogy kellene, bebizonyítja, milyen puhány alak! Szerintem egy igazi férjnek, apának nem kéne így viselkedni. Jó, tudom, hogy én is hibás vagyok, mert a sráccal kezdtem, de mentségemre legyen szólva, csak barátokat akartam, mert nem ismerek itt senkit! Talán ha csak ennyire szeret, lehet dobbantanom kéne! Akkor észhez térne, nem csak nekem kell neki segítenem, hanem neki is segítenie kellene nekem!
2009. márc. 20. 13:37
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy érzem, kedves Kérdező, hogy az igazi probléma nem a zaklató, hanem a férjeddel való kapcsolatod.

Szerintem sem megfelelően reagált - ha meg akarnád csalni, akkor ugyan miért kértél volna tőle segítséget? Ezt nem mondtad neki?

Szerintem - ha előre közölted a családi állapotodat - nem hibáztál, barátokat keresni jogod van, és igen, előfordulhat, hogy ezt valaki többnek veszi - de ez megtörténhetett volna a neten kívül is.

2009. márc. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Igen, kedves Utolsó Válaszoló! Igazad van, nem vagyunk túl jóban. De azt hittem, szeret(ett) annyira, hogy ebben segít. És már nem vagyunk együtt, csak együtt élünk. Ő mégis ilyen féltékeny. Én reménykedem abban, hogy megváltozik, és újra együtt lehetünk, de sajnos nem úgy néz ki a dolog.
2009. márc. 20. 14:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!