Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Másfél hetet késik a menszesze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másfél hetet késik a menszeszem csináltam egy tesztet és negatív lett lehetek attól még terhes, émelygek és kicsit rosszabul vagyok mint eddig?

Figyelt kérdés
2011. jún. 20. 20:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Mennyivel az aktus után csináltad a tesztet ? Am lehetsz , meg van rá az esély , csinálj még egy tesztet.
2011. jún. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát azt nem tudom hogy melyik aktustól eshettem teherbe, igaz hogy nem védekezünk de kiszokta venni mikor elmegy szóval azt nem tudom, de 1,5 éve vagyunk együtt eddig semmi baj nem volt mondtam neki hogy nem jön meg és azt mondja hogy ő tőle biztos nem lehet mert nem ment belém csak hülye mert ahoz nem is kell beléém menjen csak nem jut el az agyáig.. de ahogy észre vettem nem szokott előváladéka lenni.
2011. jún. 20. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!