Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiú pattanásos, nagyban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú pattanásos, nagyban csökkenti a lehetőségeit a lányoknál?

Figyelt kérdés
Sajna mindent próbáltam, bőrgyógyásznál is voltam de nem múltak el. 19f
2009. márc. 19. 21:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
ha amúgy helyes vagy, meg aranyos meg minden akkor szerintem nem. legalábbis így engem nem zavarna.
2009. márc. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem nem konkrétan a pattanásokkal van a baj, hanem , hogy a pattanások miatt gátlásos vagy...

Velem is így volt.Borzalmasan ronda volt a bőröm. Nekem a bőrgyógyász 5 hónapja írta fel a Roaccutant, azóta sokat javult.Már csak pár halványabb piros pötty látszik, de nincs egyetlen "gyulladt jelenség"(az orvos szavaival élve) az arcomon. Szerintem próbálj meg egy másik bőrdokit.

2009. márc. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Vannak olyan lányok is akik a "belsőért" rajongnak és ha te kedves vagy stb.. akkor sztm nyílt utad van (de elöbb találni kell egy ien lányt);)
2009. márc. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Helló én is küzdök a pattanásokkal és hát egyik barátom mondta hogy próbáljam ki a sima szappant meglepett de volt hatása és ha nem is teljesen de elég sok eltűnt... azóta mindig hazsnálom:D..
2009. márc. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Az tényleg sokat segít ha minden fürdésnél megmosod az arcod sima szappannal majd hagyod picit, addig lefürdesz aztán lemosod majd bekened mondjuk clean and clearrel. vagy bármilyen pattanáselleni kütyüvel. a lényeg hogy szárítsa.


Am nekem is pattanásos volt a pasim mikor összejöttem vele, de másfél év alatt olyan szép sima lett az arca hogy az hihetetlen. A fent leírt módszert alkalmazza még most is. Am függ attól is mennyire vagy pattanásos. Ha nagyon akkor muszáj vmit kezdeni a bőröddel, ha elvétve van egy-egy azzal még lehet élni :)

2009. márc. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

én elsőbb az arcot, a fejet nézem meg:D

elmegy egy két pattanás, de ha tele van az arca v homloka akkor nem jön be:S

2009. márc. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
45%

Bármilyen hihetetlen, szerintem még van olyan is, akinek kifejezetten jól áll.

Az ilyen kis apróságok nem számítanak.. nálam.

2009. márc. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
44%
barátomnak is nagyon pattanásos a bőre és csak rosszabb különben szép arca van és szeretem...már anyukája kért meg h én szóljak h menjen el kozmatikushoz vagy bőrgyógyászhoz mer nem megy el...csak én meg vhogy nem akarom megbántani mer kicsit ilyen fajta:S nem tudom mit tegyek...nem akarom én se és a szülei se h később nyoma legyen de már valószínűleg marad nyoma:S
2009. márc. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A gátlásosság a probléma ilyenkor, azon filózol, a másiknak biztos nem tetszik, meg undorodik stb.

Csak lazán (szintén van bajom a pattanásokkal):)

Ne hanyagold el azért.

Tipp: vegyél KÉNSZAPPAN-t bioboltban vagy Rossman/DM, természetes és nincs telnyomva mindenféle vegyszerrel.

2009. márc. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat...nagyon rendesek vagytok :)
2009. márc. 20. 12:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!