Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan használjam ki a nyárisz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan használjam ki a nyáriszünet lehetőségeit? (Bővebb lent)

Figyelt kérdés

1.Itt van a nyáriszünet és elhatároztam hogy "megújulok".(xD)

Ezalatt azt értem hogy eddig nem voltam olyan szorgalmas a tanulásban meg nem voltam olyan összeszedett.De ezen változtatni akarok.(4 tanuló voltam)

2.Szeretnék nagyon egy barátot vagyis egy pasit mert hisz évközben nem volt rá időm,de most van ,és érdekelne hogyan tudnám ezt kihasználni hogy nincs tanulás és végre van rá lehetőségem hogy legyen egy pasim.Szerintetek hogyan használjam ezt ki?Köszönöm a NORMÁLIS válaszokat!:)14/L


2010. jún. 17. 13:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%

ha gondolod írj privit msn címmel azt majd dumálunk


17f

2010. jún. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen időszakom, tavaly nyáron. msnen beszélgethetünk. nyugi, lányvagyok:) írj privit:)
2010. jún. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
23%
Szia, 25 éves vagyok, mit szólsz hozzá? Érett fickó, értékeli zsenge husid.
2010. jún. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%
13:30 as feljelentenélk a pics@ba!!!
2010. jún. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%

1. legyél képben a tavalyi anyagból, akkor könyebb lesz középsuliban v jövőre megtartani a jobb átlagot.

2. nyárra akarsz barátot? vagy inkább általában?

ha általában, akkor jobban kell beosztanod az idődet, mert bár egyetemista vagyok, kötetlen napirenddel, de így is nehéz összeegyeztetni főleg vizsgaidőszakban. ismerkedj, sportolj, lépj be vmi klubba, ifitáborok... így nyáron mind kitűnő lehetőség pasizni.

2010. jún. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
13:34 na uggyan miért?
2010. jún. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nekem is ez van írj privit ha akarsz :D 15/f
2010. jún. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!

Kedves 3 válaszoló inkább ezt kihagynám.Nem gondolod hogy túl nagy a korkülömség.A többieknek köszönöm.=)

2010. jún. 17. 15:54
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia


Kiírhatnád merre laksz mert nekem is hasonló terveim vannak, konkrétan az hogy nyáron becsajozok :D


Meg persze még pár más dolog, de ez kiemelt helyen van a listán XD


Szóval ha gondolod írj privit!

16/F

2010. jún. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem, nem gondolom, hogy túl nagy. :P Pont ideális, erre tiszteleg a nadrágban az Admirális... is.. :D
2010. jún. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!