Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert nem tudok egybol barmely...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem tudok egybol barmelyk sraccal smarolni?

Figyelt kérdés
marmint nagyon ritka az hogy egybol ugy smaroljak valakivel,hogy azt mondjam utana hogy "ahh az nagyon jo volt"......hanem eloszor olyan mintha benaskodnank es csak a 2-3ik nekifutasnal olyan???....de nem mindenkinel csak nehany szemelynel ilyen......pl:a volt baratommal eleinte olyan fura volt,utana szenvedelyesen smaroltunk mindig utana szakitottunk,es utana megin smaroltunk es mar nem volt olyan.....viszont buliban a mostani baratommal mikor megismerkedtunk egybol olyan jo es szenvedelyes volt.....nem ertem...
2011. jún. 9. 00:30
 1/2 anonim ***** válasza:
talán mert a mostanival tényleg egy hullámhosszon vagy... míg az előző barátoddal nem ... egyszerűen jobban illik hozzád.
2011. jún. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ez érdekes.Én legalább másfél hónapig még a szememet sem tudom becsukni.
2011. jún. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!