Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én egy Bisex lány vagyok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én egy Bisex lány vagyok és teljesen beleestem egy lányba. Egyik b. nőm kitalálta h össze akar vele hozni ezért szervezett egy bulit ahol mind a 2-en ott voltunk, a a lány teljesen részeg lett ezért elkezdett velem smárolni. Most akkor mit akar?

Figyelt kérdés
(de a buli előtt kijelentette a b. nőmnek h ö nem akar semmit) másnap miután kijózanodott viszont folyton jött oda hozzám ölelgetett és egy csomót szájrapusziztunk. légyszives csak akkor írj erre ha nem piszkálni akarsz.)
2011. nov. 3. 13:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a lánytól kéne megkárdezned,hogy mit akar!Ha nem csak az alkohol hatása alatt viselkedett veled így,akkor elképzelhető,hogy mégis akar valamit tőled,de ezt csak akkor tudhatod meh,ha megkérdezed tőle!
2011. nov. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2011. nov. 3. 13:29
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
Hmmm ..Fincsiii
2011. nov. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a bnőd elmondta neki, hogy te mit érzel iránta a "smárolj már vele!" mondat kíséretében. Köszönd meg a bnődnek, hogy elintézte neked! :)
2012. febr. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igazából a lány már tudta h szeretem.

Akkor volt kb 1 éve

De már összejöttünk :3

2012. márc. 13. 05:49
 6/6 anonim válasza:
Gratulálok hozzá ^^ Még mindig eggyütt vagytok? :)
2013. aug. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!