Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz ha 21 évesen 14-16 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha 21 évesen 14-16 éves barátnője van valakinek?

Figyelt kérdés
Gondolkodásban érett a lány, és testileg is érettebb, 18 nak kinéz, a szexel megvárja a lányt mire készen áll rá.
2011. jún. 9. 07:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha két ember szereti egymást kit érdekel mások véleménye? :)
2011. jún. 9. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem befolyásol, csak kíváncsi vagyok:)

Nem akarom, hogy mások megvessenek ez miatt, volt 20éves barátnőm de olyan szinten gyerekes volt hogy az valami hihetetlen, a mostani lány akivel alakulóban vagyunk 14éves és érettebb mint az exem, nekem is meglepő ez, zavar, hogy csak 14, de tényleg nagyon intelligens lány.

2011. jún. 9. 07:20
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hááááááááááát, 21 évesen 14 éves barátnő, szerintem elég gáz... Hidd el, még nagyon fiatal egy ilyen korú lány. Ha a lányomnak 21 éves barátja lenne, totál kiakadnék:)
2011. jún. 9. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Persze én is kiakadnék ha a lányomnak lenne 14évesen 21éves barátja, így is furán érzem magam:D

Vagy várnom kéne, de addigra lesz helyettem más barátja.

2011. jún. 9. 07:38
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Elég gáz, ha nem tudsz összeszedni a saját korosztályodból egy lányt, és inkább egy gyereket hülyítesz.
2011. jún. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"megvárja a lányt mire készen áll rá"

-udvarolni, hódítani klasszikus értelemben jó

- és ha igaz szerelem - akkor ki is várjátok egymást

2011. jún. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Regi ertekrendek szerint nem nagyon lett volna gaz, ma pedig mar minden lehetseges, szoval osszetettben nem gaz:)
2011. jún. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
45%

"megvárja a lányt mire készen áll rá"


mit kell ennyire készülni, nem kivégzés ez

2011. jún. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem gáz. Ilyenkor mindig az merül fel bennem, hogy vajon vele egykorúak nem állnak szóba vele?

És őszintén az érett 14 éves lány fogalma szerintem elég abszurd. Én mindig is koravén voltam, érettebb a koromnál. Mégis, visszaolvasva a naplómat, olyan közhelyeket írtam le, és olyan hülyeségeket elhittem, hogy az valami elképesztő. És még csak 22 vagyok, szóval azóta nincs is mögöttem túl sok élettapasztalat, de ez a pár év rengeteget számít.

Most lehet, hogy az van, hogy te vagy éretlen, csak az előző barátnőd még éretlenebb volt, ez a lány meg veled egy szinten van, ezt nem tudhatjuk.

Egyébként ha valóban érett a lány, akkor már nyugodtan szexelhettek, 14 évesen már az ember amúgy is rá van kattanva a témára, valószínűleg csak nem meri neked mondani.

2011. jún. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
92%

Pfff...

A mai "testileg-lelkileg érett" lányoknál nem kell sokat várni, a legtöbb 14 éves már rég nem szűz. Akad köztük egy-két akkor ribi, hogy némelyik érett, 25-30 éves nő elbújhat mögötte. (Ki mire vág fel, ugyebár...)

Egyáltalán szűz még?


Másrészt meg igenis égő: a haverjaid, a szüleid, az ő szülei, az ő haverjai. Ez csak pár ember, aki pont nem azt fogja gondolni, hogy azért vagy vele, mert 14 évesen annyira érett. :P

Így hosszú kapcsolatot elég nehéz kialakítani, ha mondjuk a szülei elől bujkálni kell, nehogy egy óvatlan pillanatban kiheréljenek.


Mondani is könnyű, hogy vársz rá, ha nem akar még szexelni, de tegyük fel, 2 évig ki kéne bírnod szex nélkül. Úgy is az lesz a vége, hogy keresel egy bögyös, bevállalós 15 évest, aki elég "intelligens, komoly gondolkodású", és lehetőleg akkora csöcsei vannak, mint egy-egy erzsébetkenyér, de még nem lóg.


Nem kell a rizsa...

Egy fiatal kis pu.ncira vágysz, ha érett, értelmes nőt akarsz, nem is jut eszedbe a 14 évesek közül válogatni.

2011. jún. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!