Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy itt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy itt egy csomóan kiteregetik a szexuális életüket?

Figyelt kérdés
Persze, ha tényleg van valami olyan gond, amin tapasztaltabbak tudnak segíteni, akkor ez az oldal tényleg alkalmas rá valamilyen szinten. Na de hogy nap mint nap tucat számra lehet olvasni 13-14 éves kiscsajokról (meg nyilván idősebbektől is, de az előző kategória egyre sűrűbb), akik minden héten leírják "problémának" álcázva a szexuális szokásaikat, az már túlzás, és rettentő unalmas is egy idő után. Legalábbis szerintem. Egyáltalán nem vagyok prűd (sőt), de azért azt vallom, hogy annak is megvan a határa, amennyit elmondunk róla, főleg vadidegeneknek. Gondolja ezt más is így?
2011. jún. 9. 17:05
 1/9 anonim ***** válasza:
nem. Ez egy anonim oldal úgyse tudod kiről van szó.
2011. jún. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%

Csak azt zavarja az ilyen aki irigy rá :) Mert pl ő nem meri és persze be se vallja hogy nem meri :)


Hadd teregesség. Sok szar műsor megy a tévében is, mégsem írkálom a panaszleveleket hanem egyszerűen nem kapcsolom be!

2011. jún. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ha unalmas,ne olvasd:)
2011. jún. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Pont a névtelenség miatt teregetik ki sokan. Én is kiteregetném, ha lenne mit, de sajnos még nincs.
2011. jún. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem a nemi életük teregetik ki, hanem az ostobaságukat.

Én jól szórakozom, hol a kérdéseken, hol a válaszokon, és már egész biztos, hogy a gyerekeim az oviban elkezdem felvilágosítani. :D

2011. jún. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nos, mivel fingod sincs arról, hogy ki írta, nem értem a kérdés lényegét....
2011. jún. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez az oldal erre van.
2011. jún. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha valaki a kertedbe szart, de nem tudod, hogy ki volt, akkor kit szidsz?
2011. jún. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
mert mással nem tudják megbeszélni
2011. jún. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!