Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan csábíthat el egy 18...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csábíthat el egy 18 éves csaj egy 30 éves férfit?

Figyelt kérdés
2011. jún. 9. 18:01
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Lehet fel volt teve ez a kerdes, de egy biztos; nem en tettem fel!
2011. jún. 9. 18:28
 12/24 anonim ***** válasza:
79%

18:27

30 közeli vagyok. Jelenleg nincs semmilyen kapcsolatom.

Nálam fiatalabbakkal sosem kezdtem.

Sosem voltam házasság párti.

De ez nem jelenti azt, hogy nem vagyok érett. Nem csapongok, sosem tettem. NA, akkor gyökér vagyok?

2011. jún. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 Smartguy86 ***** válasza:
25%

18:36 - ha nem akarsz megházasodni, az a te egyéni döntésed. Amennyiben tényleg így gondolod, és nem csak magadat győzködöd, akkor nem vagy gyökér :)


Persze kíváncsi lennék, hogy mi motivál téged érzelmi téren így 30 évesen? Nem szeretnél gyerekeket sem? Nem akarod, hogy legyenek utódjaid, akik emlékeznének rá, hogy te léteztél?

2011. jún. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
66%

Ugyanmár! Micsoda ostobaság az, hogy ey 18 éves csajnak apakomplexusa van akkor ha egy harminc éves férfit tetszik meg neki! (A férfi kor amugy 33-34 fölött kezdödik)


Ha nem vezeték volna be a koedukált osztályokat akkor egyetlen csaj sem állna szóba a pont ugyan annyi idös fiukkal de a pár évvel idösebb sem volna számára még férfi. 100 meg pár száz éve minimum 10 év korkülönbség volt a kivánatos.

2011. jún. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

18:38 - Persze nyilván szeretnék egy társat magam mellé. De most nem adott az élet (mondjuk így). (Hosszú távra gondolkodom, nem kalandokban, az már nem érdekel)


A többihez pedig meg kell teremteni a feltételeket.

Hiszen, ha nincs munkahely-nincs pénz-nincs lakás- akkor elég nehéz utódot vállalni.

2011. jún. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy olvasom itt egynémely választ, az jut eszembe, hogy esetleg főbe is lőhetném magamat, mert nincs még se családom, se barátnőm 31 évesen. De kérdem én: és akkor mi van? Volt régebben kapcsolatom, több is, de véget értek, így most jelenleg nincsen. A tőlem sokkal fiatalabbakkal nagyon jól kijövök, de képes vagyok emellett komolyan is dönteni. Dolgozom, tervezek is, amit lehet, de emellett szeretek bulizni és élvezni az életet. Van 18-20-22-26 és 29 éves ismerősöm, haverom, baráti barátnőm is. Egyszerűen nem értem, hogy miért nem lehet felfogni, hogy az embereket nem lehet életkor alapján bekategorizálni!

Ez ugyanolyan, mint amikor szombaton 16 órakor a 20 éves srác házasodik,ugyanott 18 órakor pedig a 40 éves férfi. Ki-ki, amikor eljut abba az életszakaszba, amikor 1. megérik rá, 2. megteremti a feltételeket is hozzá.

Ilyen egyszerű az egész.

2011. jún. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
testével
2011. jún. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
úgy látom nem sok 30 év körüli válaszoló volt itt. ti azt hiszitek 30 után megáll az élet?az gáz mert ti is elfogjátok érni azt a kort.és majd meglátjátok,hogy sokkal egyszerűbb minden.és közel sem tudtok tizen-huszon évesen annyit adni a barátnőtöknek mint egy 30-as pasi.ez tény. nem is érdemes vitatkozni erről. vagy ti úgy gondoljátok,hogy 16-26ig buli az élet aztán lagzi meg gyerekek? és kész vége?
2011. jún. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
Sziasztok! Aki nem volt még idősebb pasival, az ne ossza az észt! Én 16 éves koromban találkoztam a párommal, aki akkor 31 éves volt. Azóta már négy év eltelt és megkérte a kezem. Nincs ember akivel boldogabb lehetnék. Nincs apakomplexusom, akárki akármit mond, a kor csak egy állapot, semmi más. Amúgy pedig nem hiszem hogy el kéne csábítani azt a pasit, mert ő akar téged elcsábítani, te csak hagyd magad:)
2011. jún. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Utolsó rá a tökéletes példa, hogy a szerelem nem kortól függ és nem korhatáros. Én is szerelmes vagyok egy tőlem sokkal idősebb férfiba és tudom, hogy ő is őszintén szeret. De azok akik csak előre néznek mint a lovak és nem látnak bele a kapcsolatba azoknak ez felháborító. Szóval őket jobb mellőzni és kihagyni az életünkből. Egyébként meg ha tetszel neki úgyis fog lépni ha nem akkor veszett fejsze nyele, bocsi.
2011. aug. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!