Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan csábíthat el egy 18...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csábíthat el egy 18 éves csaj egy 30 éves férfit?

Figyelt kérdés
2011. jún. 9. 18:01
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

akárki akármit mond, szerintem nem lehet egészséges egy ilyen kapcsolat. nyilván vannak kivételek, mint ahogy egy előttem válaszoló is írta, de én nem merném megkockáztatni. most gondolj bele: oké, hogy ő harminc évesen még szeret bulizni meg eljárogatni, de aztán elkezdődik nála egy olyan időszak is, méghozzá 12 évvel hamarabb, mint nálad, hogy már nem. akkor mihez fogsz kezdeni? elrángatod akarata ellenére vagy otthon ülsz, miközben elvágysz vele valahová? vagy ha ő gyereket akar mondjuk olyan 35 éves korában? ez egy teljesen normális elvárás egy ilyen korú pasitól (persze vannak kivételek), viszont te akkor még csak 23 éves leszel, a főiskolából/egyetemből még hátra lesz minimum egy, de inkább több év, utána meg még jó lenne munkahelyet találni, tapasztalatot szerezni, kapcsolatokat építeni, amiket terhesen vagy gyerek mellett nem lehet. de ez csak néhány példa volt.

a másik út, hogy együtt lesztek egy-két évig, az az időszak lehet akár gyönyörű és emlékezetes is, de véget fog érni a korkülönbség miatt. rá lehet fogni olyan hangzatos indokokra, hogy kommunikáció hiánya meg félrelépés meg hasonlók, de ezek ebben fognak gyökeredzeni, akárhogy is tagadjátok majd.

a harmadik, hogy néhányszor szexeltek, jó lesz mindkettőtöknek, de te majd többet remélsz ettől, őt pedig nem fogja érdekelni.

természetesen amit én ide leírtam, az egy nagy általánosítás, nyilván vannak kivételek, csak sosem tudni, kik azok. ezt csak azért írtam, hogy én ezek az okok miatt nem mernék egy ilyenbe belekezdeni. de persze ez a te döntésed, ha te jónak látod, hogy lépj az ügy érdekében, akkor tedd meg, nem akarlak semmiről sem lebeszélni.

egyébként lehet, hogy a te környezetedben a korod béliek gyerekesek, nálunk ez nem így van, ha nagyon keresel, akkor találsz hozzád hasonlót is, én megvárnám az egyetemet/főiskolát.

2011. aug. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

A válasz írója 85%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:48

Küszi, hogy leírtad a negatív dolgokat, hogy mégis miért ne menjek bele, de nem ez volt a kérdés+ rengeteg pozitív dolog is van eben a 12 év korkülönbségben, amire te véletlenül se tértél ki...

2011. aug. 23. 19:00
 23/24 .Daniel. ***** válasza:

Hm.. ez nem rossz ha én leszek ennyi idős és nem akarnék majd nőt ilyen szűk feszes lyukakat fogok tömögetni mint Te. Muhahaha!>:D Azokon nevetek nagyot aki azt mondja hogy nem kell nézni az éveket meg a szerelem blabla és erre náluk 10-20 évvel idősebbel jönnek össze.

A kérdésre válaszolva: tedd ki a feszes melledet és mutasd meg a szép combjaidat meg a kerek fenekedet. Ez manapság nem nehéz ha jó csaj vagy. De ha ez se jönne be fordítsd meg a játékot, legyél gazdag milliomos és vidd el a bmw-del vacsorázni meg bókolva vigyél neki virágot. A siker garantált, jutalmad nem marad el.

2011. aug. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Apám 42, anyám 31...
2011. aug. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!