Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, akinek eltérő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, akinek eltérő színűek a szemei? (Pl. A bal kék, a jobb barna. )

Figyelt kérdés
Ismerkedéskor hogyan viszonyulnak egy ilyen nagyon ritka esethez?
2011. jún. 9. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Páromnak a jobb szeme az sötétbarna, a bal meg ilyen aranybarna. De szerintem nagyon jó. Különleges.
2011. jún. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

megfelelő hozzáállással szexepil is lehet.

nekem egyforma szinü, de az egyikben vannak apro barna pöttyök egypár darab, de nagyon aprók, és csak közelről látni, és csak 3-4db asszem. amugy meg kékek a szemeim, eléggé egyformák.

én egy kutyát láttam a villamoson egyszer, teljesen más volt a két szem, nagyondurván nézett ki, nemtudtam nem nézni... emberben ilyet látnék biztos megjegyezném, de hogy milyen kép alakul ki róla bennem, az ugyanugy mint a többi embernél, a viselkedésén múluk, nem a szemein!

2011. jún. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Apum unokatestvérének a férje kék és barna szemű. Szerintem nagyon érdekes, egyáltalán nem visszataszító vagy negatív. Nem befolyásolna semmit, csak valószínű tesz majd rá megjegyzést, hogy milyen érdekes, hogyhogy ilyen, stb. De ezeket ne vedd bántásnak, csak tényleg érdekes :)
2011. jún. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én annyira örülnék ha nekem felemás szemeim lennének vagy ha akivel összejönnék annak lenne ilyen... szerintem nagyon különleges dolog :D
2011. jún. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
egyik barátnőmnek vannak felemás színű szemei. az egyik zöld a másik barna, de barna még egy picit nagyobb is, így egy kicsit furcsa a tekintete, de amúgy nagyon érdekes :)
2011. jún. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 VODKA0710 ***** válasza:
Ez nekem is tetszene, viszont az én szemeim teljesen egyformák. Különösen a bal.
2011. jún. 10. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!