Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek undoritoak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek undoritoak az ugynevezett "terhességi csíkok" egy duci lányon?

Figyelt kérdés
2011. aug. 24. 02:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nem, és azt striának hívják
2011. aug. 24. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
csak akkor ronda ha még nem fakult ki
2011. aug. 24. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:

Nekem vannak, és nem terhesség miatt...15 éves vagyok, és már régóta ilyen.

Lehet azért is, mert gyorsan megnőttél, vagy ugye hirtelen hízás/fogyás.

Én kentem, de azért látszik, de konkrétan leszarom, a barátom így is imád, nem zavarja:D

2011. aug. 24. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat(:
2011. aug. 24. 02:48
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon undorítóak, legalábbis engem jó pasiként zavar. Nem is dugnék ilyen csajjal az tuti.
2011. aug. 24. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
raj vagy :D te jopasi...
2011. aug. 24. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
jaa.xD jopasi ;D
2011. aug. 24. 03:17
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem, mert egyes vékonyabb lányokon tigris szerű van /tisztelet a kivételnek/ . Ne aggódj, biztos te is egy gyönyörü normális testalkatu lány/nő lehetsz;)) lehet hogy csak te látod magadnak teltebnek :))
2011. aug. 24. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
a nagyon vékonyaknál a bőr reped. legalábbis nem egy barátnőmnek végig van háta repedve. én is aggódtam a csíkok miatt. nekem a lábamközt és a melleimen vannak. a emllemen nagyon erős volt kentem ránctallanítóval mára már kevésbé látszik. bunkóság de mikor megmutatta a barátnőm a hátát... a gerince mentén teljesen szét volt nyúlva a bőre hálát adtam, hogy nekem csak csíkjaim vannak :D
2011. aug. 24. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
jópasi he. kügyémán nekem is. mer egód az van de h mire hadlássuk...
2011. aug. 24. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!