Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a félig arab-mag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a félig arab-magyar lányokról külsőleg belsőleg?

Figyelt kérdés
Elsősorban fiúk válaszát várom.köszi
2011. jún. 10. 13:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A belső szerveid ugyanolyanok mint az összes többi embernek.
2011. jún. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
belsőlegg biztos rendes,külsőleg nálam kicsit előítéletes....
2011. jún. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
2.kommentelő: A külseje nem tetszik, vagy valami más miatt?
2011. jún. 10. 13:40
 4/14 anonim ***** válasza:
nálam a sötétebb bőr alapból nem nyerő.
2011. jún. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
értem:)
2011. jún. 10. 13:46
 6/14 anonim ***** válasza:
csinos egzotikus kinézetük van általában. Hát a szervei neki is ugyanott vannak. Egyébként meg a belső értékek nem attól függ honnan van hanem hogy nevelték társaság.
2011. jún. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem tom, még sose találkoztam ilyennel, de jól nézhetnek ki :P Ha arab kultúrában nőttek fel, akkor pedig belsőre is jók lehetnek, mert örülhetnek h itt ennyivel több joguk van, és nem önzőek, követelőzőek. De ez csak feltételezés :)
2011. jún. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Magyarországon élő,és magyarként nevelkedett, de valamelyik nagyszülő valószínűleg arab. Külsőleg csak a bőrszín, az egzotikus kisugárzás,ajkak nagysága, sötét göndör haj a feltűnő. Egyébként azt mondták neki hogy ha ránéznek, nem az jön le nekik hogy magyar,hanem arab,spanyol. De semmiféleképpen nem cigány.
2011. jún. 10. 14:06
 9/14 anonim ***** válasza:
Engem mindig is vonzottak :) Nem sokszor találkoztam ilyen nőkkel, de nekem nagyon bejönnek.
2011. jún. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
az attól függ, hogy csúnya vagy sem. Hülye a kérdés. Ha nagyon cigánynak néz ki akkor inkább felejtős, de ha az látszik rajta h arab és szép is akkor simán.
2011. jún. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!