Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom miért van, de valahogy az arab fiúk jönnek csak be:S Volt már persze barátom, aki magyar, mint én, de akárhogy is. Az arabokkal jobban elvagyok. Anyuéknak nagyon nem tetszik a dolog mert féltenek, amit én is megértek, de mit tehetek?

Figyelt kérdés

Külföldön voltunk nyaralni, ott is odajöttek hozzám az arabfiúk beszélgettünk, azóta is tartjuk a kapcsolatot. Csak félek, hogy komolyra fordulnak a dolgok. Hogyan lehetne megelőzni a bajt? Vagy hogyan tudnám elfelejteni őket?:/

15/L


2011. aug. 11. 14:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Egy magyar srác segíthet.
2011. aug. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
Pont most olvastam egy könyvet erről, hogy az arabok is ilyen felsőbbrendűnek tartják magukat és szerintük a nyugati nők értéktelen k*rvák. Meg csomó ilyet hallani, hogy ilyen magyar nők kimennek ezekhez az arabokhoz aztán nem szerelem hanem csak HSV-2 meg AIDS lesz belőle. Én személy szerint kitagadnám a társadalomból az olyanokat akik ilyen araboknak rázzák magukat ...
2011. aug. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Mr. Idegen ***** válasza:
27%
Add el magad az Araboknak egy kecskéért!!!
2011. aug. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
51%

Nekem van egy arab hódolóm, elég idegesítő...ha gondolod, odaadom :D nem csúnya, kedves, aranyos is,orvosira jár meg tele van lóvéval... csak nekem akkor se kell na...

viccet félretéve gondolj bele hogyan kellene élned egy arab mellett... ha vendég érkezne az otthonodba, nem mutatkozhatnál, az utcán a 40 fokban is a fejed búbjáig be kell bugyolálnod magad és eltakarni az arcod, arról nem is beszélve, hogyha megun vagy kiöregszel, annyi új feleséget hozhat, amennyit csak akar...

2011. aug. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
értem.. :/ :( köszönöm.! :)
2011. aug. 11. 15:25
 6/15 anonim ***** válasza:
76%
lépj kapcsolatba Dalbirral...xD
2011. aug. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
albír?:$ :D
2011. aug. 11. 16:18
 8/15 anonim ***** válasza:
Az indiai nem ? :D
2011. aug. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
73%

JAJJ UGYANMÁR

nem minden arab hívő, és nem minden arab kényszeríti a feleségét, hogy bebugyolálja magát. gondolom a kérdezőnek van annyi esze, hogy ne költözzön hozzá, ha netalántán tudja, hogy ilyen típus a pasas.


én is megismertem egy török srácot idei nyaralásba, nagyon aranyos meg minden, de én nem tudnék vele elképzelni semmit. túl messze lakik. viszont a törökországi kiruccanás óta engem is főként a keleti népek érdekelnek:D


közöttetek mennyi lenne a távolság?hogy fordulhatnak komolyabbra a dolgok? hogy tartjátok a kapcsolatot?

2011. aug. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

*nyaraláson


+ tisztában vagyok vele hogy arabok nem egyenlők törökökkel.

2011. aug. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!