Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy szép ruha tényleg csinosab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szép ruha tényleg csinosabbá tudja tenni az embert?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben elkezdtem adni magamra, "felnőttesebb" ruhákat hordok, Görögországban vettem egy jó szürke, kissé buggyos ujjú, elől 'lógós'- vagy hogy mondjam - felsőt amihez tartozott egy öv és mikor este sétáltunk egészen éjfélig, akkor fütyült egy pasi utánam, meg ketten megnéztek - bár inkább az utóbbi a biztos. Engem eddig sose néztek meg a férfiak. Mindig szürke kisegérnek tartottam magam, akkor meg olyan jó volt - valahogy más volt minden. Veletek is történt már hasonló?

17/L és sajnos még nem volt barátom. :(


2011. jún. 10. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Tényleg.
2011. jún. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, és még magabiztosságot is adhat, ha tudod, hogy jól nézel ki, és ettől is szebb leszel, mert megnöveli a pozitív kisugárzásod. Tehát szebb is leszel, és magabiztosabb is. ;)
2011. jún. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ien,csak sajnos mindennap nem járhatunk csinosan....pedig a mindennapokban is vannak jó pasik,akik meglátnak abban amiben vagy és rosszul lesznek,bármilyen szép is vagy....de meglátnak ugyan úgy nézel ki,csak nem kék hanem szürke a nadrágod és fényes,a felsőd meg egy egyszerű hétköznapi felső csak nem sportos és az a full kényelmes,és egyből odáig vannak érted...Tudom,voltam már így :)
2011. jún. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Igaza van az előttem szólónak!! És jobban a magabiztosságon és a kisugárzáson múlik, hogy milyen a kedved meg ilyenek! :)
2011. jún. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A tegnapi, 21:51-ös válaszolónak:

miért ne járhatnánk minden nap csinosan? Kb. 2 éve minden egyes nap, ha megyek egyetemre, munkába, barátokkal találkozni, igyekszem minél igényesebben, nőiesebben, elegánsabban felöltözni (szoknya-magassarkú, elegáns felsők, blézerek, egyberuhák, stb.). Először a benyomásért tettem, most már magamért, ezekben érzem jól magam.


Természetesen megértem, hogy van, akinek pl. a sportcipő-farmer-póló kombó jön be és szíve joga, pláne ha remekül áll és jó a kisugárzása, de azt nem lehet mondani hogy nem járhatunk minden nap elegánsan, mert igenis, a lehetőség megvan rá, csak akarni kell. :)

2011. jún. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A fiúk is jobban érdeklődnek irántad, és neked is megnő a pozitív kisugárzásod, ha csinosnak érzed magad. Én inkább az a farmer-póló típus vagyok, nem érzem magam jól szoknyában, magassarkúban. De mondjuk fodrász után énis érzem magamon, hogy sokkal nagyobb az "önbizalmam", mint amúgy egyébként.

Nem a ruha teszi az embert, de ha te szebbnek látod benne magad, akkor te is csak szebb lehetsz tőle :)

15/L (szintén nem volt még barátom, de hova siessek) ;)

2011. jún. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ruha és pénz teszi az embert. Nem fognak megnézni, egy olyan lányt,fiút aki régimódi ruhákba jár, vagy nincs pénze a legújabb "divat" szerint öltözködni. És persze, hogy minden a ruhán múlik.
2011. jún. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!