Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek sok 10 (majdnem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sok 10 (majdnem 11) év korkülönbség?

Figyelt kérdés
Én most vagyok 14 éves, és van egy fiú, akibe teljesen belezúgtam. Ő most 24 éves, lassan 25. Nekem kicsit soknak tűnik ez a 10 év, de ő úgy viselkedik, és kinézetre is olyan, mint egy 18 éves. Nekem úgy tűnik, hogy kedvel, de nem tudom, több-e.
2011. jún. 10. 22:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a te korodban ez még kicsit sok, de végülis ti tudjátok. :)
2011. jún. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nekem meg úgy tűnik, hogy pedofil.


legalábbis minden értemes ember ezt fogja mondani.

2011. jún. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

van egy ismerősöm, akinek 22 évesen is a 16 éves lányok jöttek be, meg 28 évesen is, meg 32 évesen is, meg asszem 36 most, s most is azokkal próbálkozik.


szóval elmúlsz 16-17, s már te is azt fogod látni, hogy egykori lovagod a kislányokra bukik a saját korától függetlenül.

2011. jún. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
10 év múlva nem lesz sok, de most rengeteg.
2011. jún. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én 25 voltam mikor a barátnőm nem egészen 15 és 2 évig voltunk együtt.
2011. jún. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Abban biztos vagyok, hogy nem pedofil az illető. Már kb 3 éve ismerem, és még soha nem volt olyan cselekedete, amiből ez jött volna le. Mellesleg ismerem a szüleit is, meg sok a közös ismerős, és még senki nem mondta, hogy az lenne.

Köszönöm szépen mindenkitől a választ!!

De azért örülnék, ha még írna, ha valakinek van véleménye, esetleg javaslata. Köszi!

2011. jún. 11. 08:55
 7/9 anonim ***** válasza:
Szüleid ismerik? Így egy kicsit tényleg soknak tűnik, és látatlanba senki sem fogja tudni megmondani, jó ötlet-e. Egy férfi igényeinek fizikálisan is eleget kell tudni tenni (tudom, ez így elég rosszul hangzik, de így van), amit nem biztos, hogy 14 éves lány létedre meg tudsz tenni. Ha ő benne van, és a szüleid is rábólintanak, szerintem hajrá. Lehet, hogy kicsit maradi ez a "megkérdezem anyut mi a véleménye", de hidd el, ő tudja, mi a jó neked. ;)
2011. jún. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a kettős mérce, én ebzzeg pedofil voltam amikor 24 évesen 17 évessel próbálkoztam, de a 24 éves, aki 14 évessel próbálkozik, az nem az
2011. jún. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Az utolsó kommentelőnek csak annyi, hogy ő nem próbálkozik (még).

Amúgy szerintem nem maradi ez a felfogás, ha alakul valami, el fogom mondani anyának. Csak most még nincs értelme, mert még nem is ismeri, de remélem hamarosan fogja.

2011. jún. 12. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!