Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Adjatok erőt? Kérlek!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjatok erőt? Kérlek!

Figyelt kérdés
Párkapcsolatba vagyok hogy lépjek ki?Nincs erőm de minden nap veszekedés!Teljesen rá vagyok utalva,most keresek munkát!És ez már évek óta ilyen,veszekedés!DE nincs erőm lépni!Félek de nem tudom mitől!Tanácsokat vagy bármit csak legyen erőm most már lépni!!!!
2011. jún. 10. 22:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
72%
erő
2011. jún. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
56%
ui: még életemben nem láttam ennyi felkiáltó jelet 3 sorban.
2011. jún. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
nem vagyok jó kedvembe ,kérlek csak normális válaszokat adjatok!:(
2011. jún. 10. 22:44
 4/22 anonim ***** válasza:
68%
Az Erő legyen veled!
2011. jún. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Mond meg neki hogy eleged van a veszekedéseiből, és hogy te nem birod tovább, vagy változtat rajta vagy elhagyod. Várd meg mit reagál, lehet hogy kell neki legalább 1hét hogy megváltoztassa a modorát. Lehet hogy megváltozik és minden meseszép lesz az életetekben. Ha nem változik, szedd össze az erődet és vágd hozzá hogy ennyi volt és te ezt nem bírod tovább, és azt szeretnéd ha szakítanátok. Remélem, ha nem is sokat, de egy keveset segítettem!
2011. jún. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 WhiteLabel ***** válasza:
Hát mondmeg hogy köszönöm az eddig töltött időt de egy marha vagy viszlátéskössz.
2011. jún. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Sok sikert kívánok neked biztos lesz munkád ne izgulj,

elhatároztad hogy nem kérsz belőle ez az.

Csak ne gondolkozz annyit, hanem lépj.

Mutasd magadnak igenis hogy tudsz változtatni a sorsodon,

nincs mitől félned én szorítok neked :D.

2011. jún. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
ha mondasz egy postacimet,akkor feladok neked ajállott küldeményként 6 kiló erőt.
2011. jún. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
az a gond h elég messzire költöztünk el 18 éves vagyok 4 éve vagyunk együtt és ebből 2 éve költöztünk össze...már eljegyzett de a kaja még nem volt meg annak csak az időpontja van meg,ő volt nekem az első úgy...nem tudom mitől tartok,félek lépni hogy mit szól majd a család h eljegyzett én meg lelépek meg nemtudom...pedig minden nap csak szenvedés már 2-3 éve a szexet sem élvezem vele.a barátnőmmel össze tudnák költözni egy külön albérletbe...
2011. jún. 10. 22:52
 10/22 WhiteLabel ***** válasza:
Akkor hol a gond? hagyd ott, 14éves korotok óta együtt vagytok, nem is éltetek, mire gondoltál? nem is értem..
2011. jún. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!