Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Kérlek adjatok tanácsot

Figyelt kérdés

Lehet, hogy nem fog súlyos gondnak tűnni, de nem tudom mi ebben a helyzetben a legjobb megoldás. Sok emberbe bele szeretek, akik "rámnéznek". Mármint megörülök, hogy tetszek valakinek, boldog lesze, mint aki szerelmes..

Elkezdődött a suli, jött egy új fiú...Amint rámnézett ilyen furcsa érzésem lett, elkezdtünk többször szemezni. Megörültem, és elkezdtem érdeklődni iránta, hogy hol lakik, ki lehet...erre kiderült, hogy barátnője van...És szerintem elég menő srác.

Tudom, nem szabad foglalt srácra hajtani, el kellene felejteni. De egyszerűen nem akarom, és hitegetem magamat, holott tudom, hogy ez nem jó.

VAn pár fiú aki tetszik de nem ennyire, és nem akarom minden nap erőltetni, hogy ne gondoljak rá. Most mit csináljak?


2011. szept. 12. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki őszintén az érzelmeidet.

Egyébként nem az számít, hogy ki mennyire menő, hanem az, hogy milyen a lelke. :)

(18/F)

2011. szept. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Még nem is ismerem, csak látásból.:)

Tudom, nem az számít, nem azért írtam, hanem mert szinte mindig ebbe a típusba szeretek bele, nem tudatosan...

2011. szept. 12. 21:50
 3/7 anonim ***** válasza:

Próbáld meg azért. :)


(Első voltam.)

2011. szept. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi, lehet akkor megpróbálom megismerni. De nem lesz könnyű menet az 100%...:)
2011. szept. 12. 21:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Hidd el, sikerülni fog. :)
2011. szept. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, látásból beleszeretni anélkül, hogy ismernéd. Ez olyan fiús levadászós technika. Szerintem jót tenne neked, ha nagyon súlyosan ejtene, és annyi. Egy kicsit visszavennél magadból, és nem ránézésre ítélnél.
2011. szept. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi.:)

Utolsó válaszló: egyszerűen nem tehetek róla. Nem akarok látásból ítélni, de nem tudok mit csinálni, ha úgy érzem, hogy tetszik. Egyszerűen nem tudok mit csinálni:D

2011. szept. 13. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!