Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a kiszeretés? Ezt minek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a kiszeretés? Ezt minek neveznétek?

Figyelt kérdés

A barátom szerint ő kiszeretett belőlem. De nem értem, hogyha találkozunk, akkor miért csókol olyan hevesen, ég a teste, iszonyatosan vágyik rám, szeretget, puszilgat, velem akar lenni. Azonban az utóbbi időben volt 2 nagy vitánk, és azóta azt mondja, nem hiányzok neki annyira, mint a kapcsolat elején. (Mindig nagy hiányt érzett irántam, ha nem voltam vele.) Én is ugyanígy éreztem iránta, nagyon szerelmesek voltunk egymásba. Én még mindig, ő már nem.

Eléggé megbántottam, és azt mondja, hogy nem tudja mit érez.

Szakított velem.

Lenne esélyem visszaszerezni őt? Azért ki lehet valakiből szeretni, mert nagyon megbántottuk őt?


2011. jún. 11. 10:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Ki bizony.
2011. jún. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,a bő kifejtésed. :)
2011. jún. 11. 10:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem várj egy picit, hagyj neki egy kis időt! :) Ha tényleg hiányzol neki és tényleg szeret, akkor keresni fog.
2011. jún. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Csak már eltelt több hónap is a szakítás óta.

(17 évesek vagyunk)

2011. jún. 13. 12:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor legjobb lenne, ha elfelejtenéd.
2011. jún. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És ha nem tudom?
2011. jún. 13. 15:06
 7/7 anonim ***** válasza:
keress mást
2011. jún. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!