Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaz az, ha egy férfi nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az, ha egy férfi nem lesz szerelmes az elejétől fogva akkor nem is lesz? Ezt most így milyen kapcsolatnak neveznétek?

Figyelt kérdés

Megismertem fél éve egy férfit, már az első pillanattól olyan vonzódás alakult ki, mint még soha senkivel...

Ha együtt vagyunk olyan, mint egy rendes kapcsolat, ha jön mindig itt alszik, olyankor egész éjjel szeretgetjük egymást, végig ölelkezve alszunk, fogja a kezemet...

Általában minden nap beszélünk kicsit.


Viszont nem alakult ki rendes párkapcsolat közöttünk, mivel én időközben beleszerettem ezt sérelmeztem is, erre mondta, hogy nem tud többet adni magából.

Mondtam, hogy akkor legyen vége ennek, viszont ő nem hagy menni!

Így pedig nem tudok ellenállni neki, a szex is felülmúlhatatlan egymással, de érzelmileg se tudok kilépni...


2011. szept. 17. 13:18
 1/6 napietus ***** válasza:
és miért nem rendes kapcsolat? tehát mi a gondod, mert én nemigen értem...
2011. szept. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mert gondok vannak a kapcsolat intenzitásával. Fél év alatt nem ismertem meg a szüleit, külön szerveződnek a programok és több találkozást igényelnék, mint jelenleg, több törődéssel. Erre jött az, hogy "nem tud többet adni magából".
2011. szept. 17. 13:25
 3/6 napietus ***** válasza:
100%
értem. az, hogy vannak külön programok, önmagában nem gond. de hogy a szüleinek se mutatott be ennyi idő után, az azért fura...szerintem itt lesz a kutya elásva, vesd fel neki, hogy szívesen megismernéd a szüleit, lássuk, mit reagál. nem akarom az ördögöt a falra festeni, de vagy őket veri át, vagy Téged, mert az kizárt, hogy a szüleit ne érdekelné, van-e barátnője, milyen stb.
2011. szept. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Beszéld meg vele, hogy nem akarsz rögtön ráakaszkodni a szüleire sem, nagy terveket mondani nekik, stb.

Ha így sem akarja, hogy találkozzatok - ott tényleg gond van.

Akkor pedig döntsd el te, hogy ez a kapcsolat így ahogy van, jó-e neked? Mert változni már nem nagyon fog.

2011. szept. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is pont ilyen kapcsolatom volt. És ő is pont ezt mondta "Nem tud többet adni".

Én is beleszerettem és mindig abban reménykedtem, hogy majd ő is szerelmes lesz, és akkor kapcsolatnak nevező kapcsolat lesz. Közben meg nem tudtam, hogy ha ismerkedek másokkal, az megcsalás vagy nem.

1 évig tartott. Én komoly kapcsolatra vágyam ő meg 1 év után se adta meg. Így lezártam. Igaz ebben közben játszott egy másik pasi.


Ez volt másfél éve. És ő még most is egyszer-kétszer mindig ír, hogy szeretett és másképp is történhetett volna a dolog. És újból találkozni akar velem. De nem találkozok...


Bocsi, hogy hosszú lett. Szerintem ha fél év után nem lett igazán szerelmes, akkor már nem lesz. És ez jó kérdés, hogy milyen kapcsolatnak lehet nevezni. Én is erre kerestem a választ,de nem kaptam meg...

2011. szept. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kedves utolsó igen ez a reménykedés a legrosszabb... Igazából most nekem is lenne lehetőségem mással komolyabb kapcsolatra, de egyszerűen nem tudok még túllépni, nem tudom elképzelni mással és nem is akarom. :/

Az a baj, hogy tudom, ha új kapcsolatba kezdenék, akkor elkezdene hajtani, én pedig egyenlőre képtelen lennék nemet mondani, úgy mint te, az pedig kitolás a másik fiúval...

Pedig tudom jól, hogy a jelenlegi kapcsolatból sosem lesz kölcsönös életre szóló szerelem, szóval a csodára várok.

2011. szept. 18. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!