Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Intim piercinget/tetoválást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Intim piercinget/tetoválást készítek, ezzel foglalkozom, zavarja ez a nőket?

Figyelt kérdés
A kérdés azért, mert most van kilátásban egy hölgy, de nem merem elmondani neki, hogy mivel foglalkozom, mert nem ez lenne az első eset, hogy ilyenkor meggondolják magukat...Váltsak szakmát? Én ezt nagyon szeretem csinálni, nem is akarom abbahagyni, de sokakat zavar...Mit tegyek, hogy mondjam ezt el neki?
2009. márc. 21. 02:53
 1/6 A kérdező kommentje:

Egy kis segítség...Férfi vagyok:)

Férfiaknak:

-Prince Albert gyűrű

-Fordított Prince Albert

-Ampallang

-Apaddravya

-Dydoe

-Oetag

-Hafada (herezacskó piercing)

-Ferum

-Lorum

-Prince's Wand


Nőknek:

-Csiklófityma gyűrű, csiklógyűrű

-Külső és belső szeméremajak gyűrű


Tetoválás pedig szinte minden intim helyre...

2009. márc. 21. 03:04
 2/6 anonim ***** válasza:
Személy szerint nekem nem jönne be ha kiderülne egy "esélyesről" h ezzel foglalkozik. Neked olyan lányokkal kéne foglalkoznod akiknek hasonló az érdeklődési körük! Úgy értem tetováltak és van piercingjük, azok sztem kapásból elfogadnák! Nem tudom milyen a kiszemelt, de joga van tudni a dolgot, ha később derül ki rosszabb! Mindenképpen legyél hozzá őszinte én azt tudom tanácsolni, a többi meg majd kiderül. Sok sikert!!!!
2009. márc. 21. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem áruld el neki, ha elhagy akkor nem fogja fel hogy ez is egy szakma. Egyik ismerősöm szintén egy hasonló szalon tulajdonosa, én egyáltalán nem ijedek meg az ilyen pasiktól, sőt! És semmiképp ne válts szakmát ha szereted csinálni!
2009. márc. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%

Ez miatt egyáltalán ne válts szakát.

Ez olyan lenne mintha egy nő megkérné a nőgyógyász pasi-át hogy, váltson szakmát mert, neki nem tetszik hogy más nők puncijában turkál...

2009. márc. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Aki kinőtt már a gyerekkorból,az nem fog hisztizni emiatt..nehogy szakmát válts!
2009. márc. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szerintem el kell fogadnia, hogy ez a szakmád.

Mondom ezt férfiként úgy, hogy táncoslány barátnőm volt...


Érdekelne az elérhetőséged.... szeretnék intim tetkót.

indifake (kukac) freemail.hu -ra ird meg létci, vagy priviben is ha itt lehet olyant.

2010. ápr. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!