Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy megtudjam az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy megtudjam az érzelmeit?

Figyelt kérdés

Van egy pasi, 1 éve tart egy se veled-se nélküled kapcsolat. Ha vele vagyok akkor kifejti hogy neki teljesen jó a független kis élete, jól érzi magát egyeül (elvált) ha külön vagyunk akkor keres, éjszaka sms-t ír, stb...


Szerettem volna komolyabbat, de nem akar belemenni. Ok, nincs harag, de szeretném tudni hogy valójában mit érez.


Mit tegyek? Hogyan "szedhetném" ki belőle? Személyes beszélgetésekkor inkább tereli a témát, közben meg simogatja a kezem....


Tippek?


26N


2011. jún. 11. 17:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg.

Ha nem válaszol az is válasz, akkor is ha bármidet is simogatja közben.

2011. jún. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló helyzetben voltam, majd egy idő után besokalltam és valami apróságon annyira berobbantam, hogy egy nem kifejezetten átgondolt levél kíséretében elküldtem melegebb éghajlatra.

A cuccait postán elküldtem (egy városban laktunk, de a ragtapaszos megoldás - egy gyors mozdulat - tűnt a legkevésbé fájdalmasnak), mindenhonnan kitöröltem, eltűntettem mindent, ami rá emlékeztetett.


Hónapokig csend, majd kaptam egy jóóó hosszú levelet, amiben részletesen leírt minden, többek között azt is, hogy hiányzom. Még mindig dühös voltam kicsit, így a "na, jöttél te még az én utcámba!!" reakciót váltotta ki belőlem. Találkoztunk, én elérhetetlen jégkirálynőként viselkedtem (hadd fájjon neki is). Egyre jobban akart. Fél évvel később tűnt fel, hogy gyakorlatilag nálam lakik, lassanként beköltöztette a cuccait is...

Végül házasság lett belőle, ami azóta is tart.


Utólag jöttem rá (ezt ő is megerősítette, miután rákérdeztem), hogy korábban túlzottan nyitott könyv voltam, túl elérhető, nem kellett dolgozni értem. Mivel az utolsó körnél már dacból is ellenálltam, dolgozhatott értem, nem tudott annyira biztos pontnak venni.

2011. jún. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!