Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ennyire inkompatibilis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire inkompatibilis a két nem?

Figyelt kérdés

"Tudom ez benne a kihívás." És ne mond hogy nem ismerem a tényeket! Viszont aki azt mondja igazam van. Az mind azt szajkózza. Más különben unalmas lenne (az élet) meg hogy ez egy kihívás.

Hogy lehetne ezt megúszni úgy hogy maradok hetero? :D

Ja és melegeknek sem egyszerű. Mert max két uni hasonló.

A többinek ugyan olyan nehéz.


(viszont az tuti , ha nincs megoldás szingli leszek)


2011. jún. 12. 05:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nem az a kérdés, hogy nézel-e meccset vagy sem. A kérdés az, hogy miért van az, hogy olyan nőket vonzol be, akik nem valóak hozzád, akik meg akarnak változtatni. Rosszul választasz, ennyi. :)
2011. jún. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Hát mint az előtted hozzá szóló is írta, minden nő a kompromisszum szövegel jön.

Hát nálam csak egy dolgot kell kompromisszumként felfogni hogy nem változok vagy nagyon-nagyon lassan.

Ha valamiben nincs közös álláspont az hanyagoljuk.

Én azért választok egy nőt mert ő úgy kell nekem ahogy van, ezen az alap női tulajdonságon/szokáson kívül, hogy ha nincs gyerek akkor (csak) a párjukat formálják és nevelik mindig.

Van fiú/férfi aki észre sem veszi úgy gyúrják át.

2011. jún. 14. 10:43
 13/17 anonim ***** válasza:
Igen, de kompromisszumok nélkül nincs emberi kapcsolat:)
2011. jún. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Érdekes hogy minden más emberi kapcsolatom működik.

És hogy miért nem ott beszélem ezt meg? Mert a barátaim közt aki családos azt már nem fárasztom ezzel, aki meg szingli az hasonló véleményen van mint én. Aki meg csak kolléga arra meg nem tartozik.

2011. jún. 14. 10:59
 15/17 anonim ***** válasza:

Még annyi, hogy nem minden nő formálja át a párját. Az, hogy ne szórd szét a zoknidat nem hiszem, hogy nevelés, hanem ilyen alapvető kérés:)

Van egy olyan érzésem, hogy te nem vagy egy túl szociális ember, nem sokat mész társaságba. Lehet segítene.

Vagy nagyon-nagyon rosszul választasz, vagy benned a hiba...

2011. jún. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Lehet úgy kötsz kompromisszumokat a barátaiddal, hogy észre sem veszed:)Mert nyilván nincs kapcsolat anélkül, hogy alkalmazkodnál valamilyen szinten. Sajnálom, hogy te, és a barátaid ennyire keserűek vagytok, ennyire makacsak! Remélem találsz majd egy olyan nőt, akiért hajlandó leszel, hát nem is változni, hanem... hanem csak alkalmazkodni:) Sok sikert!:)
2011. jún. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

én a kompromiszumot arra értem ha ő pl ki akar majd költözni külföldre, te meg nem, valszeg ő is marad

+

ha gyereked lesz valszeg nem te mész gyesre, megin a nő alkuszik meg

+

nyilván nem te kelsz fel hajnalban szoptatni

+

nyilván nem te végzed a házimunkát


=

ergó ha anyi változást kérnek tőled hogy nagyritkán pl tolj arréb egy poháralátétet, hiába ez az elveid ellen van h egy férfi poháralátétet tologasson, igenis tedd meg ha már te is elvársz pl ilyesmiket

2011. jún. 15. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!