Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Elvárjátok vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Elvárjátok vagy jobban néz ki hogy egy pasi szörtelenítse magát? És itt most nem csak a nemi szervre gondolok hanem hónalj, mell, lábak.

Figyelt kérdés
2011. jún. 12. 15:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
69%
nem fújjjjjjjjjjjj
2011. jún. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
83%
igen.én elvárom.De ha nem teszi meg,még nem döl össze a világ,de jobban szeretem ha a hónalján nincs semmi. a láb nem zavar,és a melkas se annyira.
2011. jún. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem mert szóbakerült ez a téma a haverokkal és szerintük az a normális ha szőrtelenek.
2011. jún. 12. 15:11
 4/24 anonim ***** válasza:
85%

hali

Bár én nem vagyok csaj ,de azt javaslom ,hogy hónalj és intim részeket ápold hónaljad borotváld intim részt meg nullás géppel(bevált tipp:) a többi meg a természetes hiszen a szőrös mellkas azt jelzi ,hogy termékeny vagy..

2011. jún. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
79%
AMikor először szeretkeztem a párommal akkor szőrös volt,2.ik alkalommal pedig csupasz és nem kértem meg rá!De sokkal jobb volt mindkettőnknek!
2011. jún. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
De ha mindenhol csupasz akkor nem olyan érzés mintha egy másik lánnyal csinálnád? :D
2011. jún. 12. 15:16
 7/24 anonim ***** válasza:
76%

hát sztem nagyon gáz ha vki mindenhol csupasz

engem igazából sehol sem zavar,intim részen jó ha ápolt,de

egy férfi attól férfi hogy karján,mellén,lábán szőr van!!

Sőt én a hónaljat is bírom!

A férfi legyen szőrös,úgy az igazi:D úgy is érzem magam nőnek mellette


21/l

2011. jún. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
82%

Én imádom a párom bozontos mellkasát... :)

A hónalját borotválja, intim dettó.

De a fenébe is, egy férfi szőrös!!!

Nem csupaszcsiga....

boccs.

2011. jún. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Volt srác, aki mellett ÉN éreztem magam szőrösnek... Pedig csak a normális pihék vannak a karjaimon, combjaimon, hasamon, etc. Ő gyantáztatott.

Szerettem, de rosszul voltam ettől a szokásától. :S


A férfi az tényleg legyen szőrös. Attól még lehet ápolt is.

Csak szakáll ne......

2011. jún. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
80%
Előző: még egy rövidke szakáll sem az állcsúcson? :O
2011. jún. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!