Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Elvárjátok vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Elvárjátok vagy jobban néz ki hogy egy pasi szörtelenítse magát? És itt most nem csak a nemi szervre gondolok hanem hónalj, mell, lábak.

Figyelt kérdés
2011. jún. 12. 15:05
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
54%

hónajat borotválja, mellkast gyantázza. Farok környékén meg vágja rövidebbre.

a többi helyen marad hat a szőr.

Ja és mindennap borotválkozzon (arc). Rosszul leszek ha egy pasi borostás/szakálla van.


19/N

2011. jún. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Az még elmegy, sőt, szexi. :D

De amikor az egész arca.... ááá...

Apunak sem adtam puszit gyerekként, amikor ősemberes volt. Pfuj.

2011. jún. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
77%
Én feleslegesnek tartom. Szerintem "eredetiben" férfiasabb mindenki.
2011. jún. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
53%

Én ha meglátok egy csupasz férfit, rögtön az jut eszembe, hogy vajon b*zi, vagy neki ez tetszik?

Nekem alapvető, hogy kar, láb, mellkas, has szőrös. Ez is a férfiasság jele. A hónaljat borotválja, az úgy jobb, intim részt pedig vágja rövidre, ha gondolja, de nekem nagyon bizarr, hogy vannak pasik akik szó szerint mindenhol szőrtelenítenek. Most nem azért, de pl. a hasamat vagy a karomat én sem szőrtelenítem, mégsem mondja senki, hogy igénytelen vagyok. Szóval az igényesség nem itt kezdődik.


Én nem vágyom csupasz csigára, egy férfi igenis legyen szőrös (láb, kar, has, mellkas).

16/L

2011. jún. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
46%

Frászt kapnák, ha a pasim legyantáztatná magát mindenhol...

Maradjon csak szőrös. Nem árt, ha kicsit karbantartja magát, de azért csupaszra?...

2011. jún. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
55%

NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE Isten mencs!

Komolyan, nehogy szörteleníts. Nekem még az arcon is jobban tetszik, ha borostás.:)

21/L

2011. jún. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
58%

"Az még elmegy, sőt, szexi. :D

De amikor az egész arca.... ááá...

Apunak sem adtam puszit gyerekként, amikor ősemberes volt. Pfuj."


Na, egy szexi dolog már van bennem XD Általában csak ott szokott lenni szakállam, de vizsgaidőszak alatt néha én is úgy nézek ki, mint egy ősember... :D

2011. jún. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Lábat kezet nem kell... Ha a mell nagyon kingkongos akkor esetleg ritkítani de az sem elvárás. A hónalj az legyen szőrtelen mert a szőrös az elég undorító és hamar büdösödik. Nemi szervvel még nem találkoztam szóval abban nem tudom mi vonz xD Alapjáraton a férfi szőrösen férfi csak higiénia szempontjából figyeljen a fontosabb helyekre. (Ja és szemöldököt szedje ki középen vagy ÉN szedem ki :DDD)

17/L

2011. jún. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Én nem szőrtelenítettem magam sehol eddig,persze a szakállat és a tököm kököm körül lenyírom de máshol nem.

De amugy sem vagyok egy nagyon szőrös alkat.


Utolsónak:

Az nem baj ha itt-ott szőrös de a szemöldökét szedje?

Ne már!!! Ez már aztán egyáltalán nem férfias.Szerintem.

2011. jún. 13. 20:52
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha össze van neki nőve, akkor megértem.. :D
2011. jún. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!