Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van valamilyen "meztelenkedős"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valamilyen "meztelenkedős" sztoritok?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, amikor a véletlennek köszönhetően meglátott valaki meztelenül.

Ha lehet akkor írjátok le a sztorit is, és, hogy hogyan reagáltatok.


2011. jún. 12. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
öltöztem éppen a szomszéd pedig részegen beintegetett az ablakon. Nagyon viccesnek találta a vén f@sz, én akkor voltam kb. 8 éves. Jah, és nem értette miért nem integetek vissza...
2011. jún. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Előző, fiú vagy lány vagy?
2011. jún. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Van :/ halák ciki volt. 17 éves voltam (ez tavaly történt)...én aludtam az ágyamban egy szál tangában,takaró semmi nem volt rajtam...elég mélyen tudok aludni,tehát elég nagy zaj kell h felébredjek.Egyszer csak hallom h fúr valaki valamit.Ki nyitom a szemem,egy vad idegen kb olyan 24-25 éves férfi van a szobámban,aki le nem vette rolam a szemét és közben tv-t szerelt.Én mint egy hülye gyerek kapkodtam össze vissza,leboritottam mindent ami 1 méteres körzetbe volt : D : D felkaptam egy takarót a földről és kirohantam...Kiderült h anya elfelejtett szólni hogy jönni fog egy szerelő...tesóm engedte be reggel....hát egy élmény volt: D vissza gondolva jókat mosolygok rajta főleg a srác megjegyzésein : "hmm legaláább jol indult a napja...meg ide máskor is jövök,végül elkérte a számom,és azóta együtt vagyunk : ) : ) akkor meg tudtam volna folytani a tesómat h miért nem szólt,most viszont hálás vagyok neki
2011. jún. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem irni h mint kiderül, 22 éves,és életem legszarabb és legjobb napja volt egyben : )
2011. jún. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Pesten,ahol lakok,ilyen U alakú udvar van és az emberek felhúzott redőnynél,megfelelő fényviszonyok mellett még azt is látják,hogy a másik mit böngészik az interneten.Ennek köszönhetően,rendszerint le van engedve..nem mindig.Hát egyik ilyen alkalommal megfeledkeztem róla,este volt,fel volt kapcsolva a lámpa(ennél jobb fényviszony nincs is) én pedig teljesen nyugodtan kijöttem a fürdőszobából meztelenül,félig vizesen. Elkezdtem pakolászgatni és olyan 10 perc után jutott el a tudatomig hogy a szomszéd srác kakaót,vagy fene se tudja mit kortyolgatva áll az ablak előtt. Rám nézett,rám mosolygott,megemelte a bögréjét,mintha inna az egészségemre,aztán szépen felkaptam magamra valamit és leengedtem a redőnyt. :D Azóta szép nagyokat köszön,ha találkozunk..


21L

2011. jún. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3-4 evesen egy lavorba furodtam kint a kertben nyaron. gondolom latott a kutyam, anyum es a szomszed is talan. nem erdekelt.
2011. jún. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2 hete történt fűnyírás meztelenül a nyaralóban, ez általános így szoktam mindig, más nem igen jár arra. Egyszer csak megáll egy autó, kihajol agy csaj és kérdez valamit, persze a fűnyírótól nem hallom. Megállítom és oda fordulok, amíg ez történik ébredünk rá a mindketten hogy ott álok egy szál fűnyíróba kb. 2 m-re se az autótól amiben további három lány ült. A csajoknak fülig ért a szájuk, az egyikük csak ennyit mondott, hogy hoppá. Az egyik szomszédomat keresték és útbaigazítást kértek. Mivel nem nagyon akarták megérteni hová is akarnak menni, egy rövid darabon velük, előttük sétálva mutattam az utat. Szemmel láthatóan nagyon élvezték a szitut.
2011. jún. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!