Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy az idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az idősebb férfiak vonzanak de ha velük vagyok akkor meg furán érzem magam velük?

Figyelt kérdés
2011. jún. 12. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:
kialakulóban lévő apakomplexus
2011. jún. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Konkrétabban?
2011. jún. 12. 22:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Ennél konkrétabb szerintem nem lehetett volna a válaszoló. Apakomplexus. Apád korabeli pasikra buksz, mert lehet hogy hiányzott a megfelelő, vagy akármilyen apa modell az életedből. Azért érzed magad furán velük, mert csak úgymond apát keresel bennük. Apa formát. És igazából nem úgy vonzanak ők mint férfi. Jobban én sem tudom elmagyarázni.
2011. jún. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!